« 2Krn 9:20 2 Księga Kronik 9:21 2Krn 9:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Albowiem okręty królewskie chodziły do Tharsys z sługami Hiram, raz we trzy lata, i przynosili ztamtąd złoto i srebro i kość słoniową, i koczkodany i pawie.
2.GDAŃSKA.1881Albowiem okręty królewskie chodziły na morze z sługami Hiramowymi; raz we trzy lata wracały się też okręty z morza, przynosząc złoto, i srebro, kości słoniowe, i koczkodany, i pawie.
3.GDAŃSKA.2017Królewskie okręty pływały bowiem do Tarszisz wraz ze sługami Hurama. Raz na trzy lata okręty wracały z Tarszisz, przywożąc złoto, srebro, kości słoniowe, małpy i pawie.
4.KRUSZYŃSKIKról bowiem posiadał okręty, które odbywały drogę do Tarsziszu z obsługą Hirama; raz na trzy lata przybywały okręty z Tarszisz, przywożąc złoto, srebro, kość słoniową, małpy i pawie.
5.TYSIĄCL.WYD5Król bowiem posiadał okręty, które ze sługami Hurama pływały do Tarszisz. Co trzy lata przybywały okręty z Tarszisz, przywożąc złoto i srebro, kość słoniową oraz małpy i pawie.
6.BRYTYJKAGdyż okręty króla płynęły do Tarszysz wraz ze sługami Churama; raz na trzy lata przypływały okręty z Tarszysz, przywożąc złoto i srebro, kość słoniową oraz małpy i pawie.
7.POZNAŃSKAMiał też król okręty, które ze sługami Chirama płynęły do Tarszisz; co trzy lata powracały okręty z Tarszisz przywożąc złoto i srebro, kość słoniową, małpy i pawie.
8.WARSZ.PRASKAKról posiadał okręty, które – ze sługami Hurama na pokładach – udawały się do Tarszisz. Co trzy lata przypływały z Tarszisz okręty, przywożąc złoto, srebro, kość słoniową, małpy i pawie.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż po morzu jeździły królewskie okręty ze sługami Churama i raz na trzy lata okręty wracały z morza, przynosząc złoto, srebro, kości słoniowe, małpy i pawie.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITStatki króla pływały bowiem w najodleglejsze strony wraz z poddanymi Chirama i raz na trzy lata zawijały z powrotem, przywożąc złoto i srebro, kość słoniową, małpy oraz pawie.