« Nehe 1:3 Księga Nehemiasza 1:4 Nehe 1:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA gdyżem usłyszał słowa taka, szedłem a płakałem, a łkałem za wiele dni, a pościłem się modląc się przed obliczym Boga niebieskiego.
2.WUJEK.1923A gdym usłyszał takie słowa, usiadłem i płakałem i żałowałem przez wiele dni, pościłem i modliłem się przed obliczem Boga niebieskiego.
3.GDAŃSKA.1881A gdym usłyszał te słowa, siadłszy płakałem i narzekałem przez kilka dni, poszcząc i modląc się przed obliczem Boga niebieskiego.
4.GDAŃSKA.2017A gdy usłyszałem te słowa, usiadłem, płakałem i smuciłem się przez kilka dni, pościłem i modliłem się przed Bogiem niebios.
5.KRUSZYŃSKIGdym usłyszał te słowa, usiadłem i rozpłakałem się i przez wiele dni obchodziłem żałobę. Pościłem i modliłem się przed Bogiem niebios,
6.TYSIĄCL.WYD5I oto, gdy to usłyszałem, usiadłem, płakałem i trapiłem się całymi dniami, pościłem i modliłem się przed obliczem Boga niebios.
7.BRYTYJKAA gdy usłyszałem te słowa, usiadłem i zacząłem płakać, i smuciłem się przez szereg dni, poszcząc i modląc się przed Bogiem niebios
8.POZNAŃSKASkoro usłyszałem te słowa, usiadłem z płaczem i przez wiele dni trwałem w żałobie, poszcząc i modląc się do Boga niebios.
9.WARSZ.PRASKAKiedy to usłyszałem, usiadłem i zacząłem płakać. I tak trwałem w wielkim smutku przez kilka dni. Pościłem i modliłem się do Boga niebios, mówiąc:
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kiedy usłyszałem te słowa, usiadłem oraz płakałem przez kilka dni, poszcząc oraz modląc się przed obliczem Boga niebios.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITNa te słowa usiadłem i zacząłem płakać. Przez wiele dni byłem smutny, pościłem i modliłem się przed obliczem Boga niebios.