« Nehe 1:11 Księga Nehemiasza 2:1 Nehe 2:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPTedy się jest stało miesiąca dębna lata XX Artakserse krola, a wino stało przed nim, a podniosłem wina, a podałem krolowi, a byłem jako mdły przed jego obliczym.
2.WUJEK.1923I stało się miesiąca Nisan, roku dwudziestego Artaxerxa króla, i wino było przed nim, i wziąłem wino i podałem królowi: a byłem jako mdły przed obliczem jego.
3.GDAŃSKA.1881I stało się miesiąca Nisan roku dwudziestego Artakserksesa króla, gdy było wino przed nim, że wziąwszy wino, podałem je królowi, a nie bywałem przedtem tak smutny przed nim.
4.GDAŃSKA.2017I oto zdarzyło się w miesiącu Nisan, w dwudziestym roku króla Artakserksesa, gdy stało przed nim wino, że wziąłem je i podałem królowi, a nigdy przedtem nie byłem taki smutny w jego obecności.
5.KRUSZYŃSKIW miesiącu nisan, roku dwudziestego króla Artakserksesa, gdy było wino przed nim i gdym podniósł i podawałem wino królowi i starałem się, aby nie być smutnym przed królem,
6.TYSIĄCL.WYD5I oto, gdy w miesiącu Nisan dwudziestego roku panowania króla Artakserksesa wykonywałem swój urząd, wziąłem wino i podałem królowi, i w jego obecności nie okazywałem smutku.
7.BRYTYJKAW miesiącu Nisan, w dwudziestym roku panowania króla Artakserksesa, usługując mu jako podczaszy, wziąłem wino i podałem królowi, a nigdy przedtem tak źle nie wyglądałem.
8.POZNAŃSKAPewnego razu w miesiącu Nizan, roku dwudziestego panowania króla Artakserksesa, mając pieczę nad winem wziąłem je i podałem królowi. A nigdy dotąd nie bywałem smutny w jego obecności.
9.WARSZ.PRASKAI gdy pewnego razu, a było to w dwudziestym roku panowania króla Artakserksesa, w miesiącu Nisan, stało przed królem wino, wziąłem puchar i podałem go królowi, udając wobec niego, że wcale nie jestem pogrążony w smutku.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A dwudziestego roku króla Artakserksesa, w miesiącu Nissan, gdy stało przed nim wino, wydarzyło się, że wziąłem wino oraz podałem je królowi; a nie bywałem przed nim smutny.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy w dwudziestym roku panowania króla Artakserksesa, w miesiącu Nisan, podczas uczty, podawałem królowi wino, na mojej twarzy, jak nigdy wcześniej, musiało malować się wielkie przygnębienie.