« Nehe 2:14 Księga Nehemiasza 2:15 Nehe 2:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI wszedłem pieszkami w nocy przez prąd, opatrzaję mury, a wrociw się przyszedłem ku bronie uwalnej i przyszedłem zasię.
2.WUJEK.1923I szedłem przez potok w nocy i oględowałem mur, a wróciwszy się przyszedłem do bramy doliny i wróciłem się.
3.GDAŃSKA.1881Przetoż jechałem nad potokiem w nocy, a oglądałem mury; skąd wracając się, wyjechałem bramą nad doliną, i takiem powrócił.
4.GDAŃSKA.2017Jechałem więc nocą przez potok i oglądałem mur, po czym zawróciłem i przejechałem przez Bramę nad Doliną, i tak powróciłem.
5.KRUSZYŃSKIJechałem w nocy kotliną potoku i oglądałem mur; a wróciwszy się, przeprawiłem się przez bramę Doliny i powróciłem.
6.TYSIĄCL.WYD5I szedłem nocą wąwozem w górę, i badałem mur. Potem wszedłem znowu przez Bramę nad Doliną i powróciłem.
7.BRYTYJKAPoszedłem piechotą pod osłoną nocy korytem potoku, obejrzałem dokładnie mur. Potem zawróciłem, wszedłem przez Bramę nad Doliną i tak powróciłem.
8.POZNAŃSKARuszyłem więc nocą dalej przez [wyschnięty] potok w górę, dokonując przeglądu murów, po czym przeszedłem znów przez bramę Nad Doliną i powróciłem.
9.WARSZ.PRASKASzedłem więc pieszo wśród ciemności nocnych, posuwając się korytem wyschniętego potoku w górę i oglądając zniszczenia muru. Potem znów skierowałem się w stronę Bramy nad Doliną i wróciłem do miasta.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc się stało, że jechałem nad potokiem w nocy i kontynuowałem oglądanie murów. A wracając, wyjechałem bramą Nad doliną, i tak powróciłem.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITDlatego ruszyłem w górę korytem potoku, wciąż pod osłoną nocy, i dokładnie obejrzałem mur. W końcu zawróciłem do Bramy nad Doliną - i tak dotarłem z powrotem do siebie.