« Nehe 2:17 Księga Nehemiasza 2:18 Nehe 2:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI ukazałem jim rękę Boga mego dobrą, jen jest se mną, a słowa krolowa, jaż mowił mnie, a przeto mowię: „Wstańmy a udziałajmy!” I posilony są w dobrem jich ręce.
2.WUJEK.1923I oznajmiłem im rękę Boga mego, że była dobra zemną, i słowa królewskie, które mi mówił, i rzekłem: Wstańmy a budujmy. I zmocniły się ręce ich w dobrem.
3.GDAŃSKA.1881A gdym im oznajmił, że ręka Boga mego była łaskawa nademną, także i słowa królewskie, które do mnie mówił, rzekli: Wstańmyż a budujmy. I zmocnili ręce swe ku dobremu.
4.GDAŃSKA.2017A gdy opowiedziałem im o tym, jak łaskawa ręka mego Boga była nade mną, także o słowach, które wypowiedział do mnie król, powiedzieli: Wstańmy i budujmy. I zachęcali się do tego dobrego dzieła.
5.KRUSZYŃSKII opowiedziałem im, jak to ręka Boża była nademną łaskawa, a nadto słowa króla, jakie do mnie wypowiedział. I odrzekli: "Powstaniemy i odbudujemy!l" I mężnie przyłożyli ręce swe ku dziełu dobremu.
6.TYSIĄCL.WYD5I wyjawiłem im, jak łaskawie ręka Boga mojego była nade mną; również słowa, które mi król powiedział. A oni powiedzieli: Wstańmy! Budujmy! I nawzajem zachęcali się do dobrej sprawy.
7.BRYTYJKAI opowiedziałem im o dobrotliwej ręce mojego Boga, która była nade mną, oraz o słowach, jakie wypowiedział do mnie król. A wtedy oni rzekli: Zabierzmy się do budowy! I przyłożyli ręce do dobrego dzieła.
8.POZNAŃSKAA kiedy im opowiedziałem, jak ręka mojego Boga dobrotliwie czuwała nade mną, i gdy im przekazałem słowa, które król do mnie wyrzekł, oświadczyli: - Powstańmy i budujmy! I tak odważnie przyłożyli rękę do tego dzieła.
9.WARSZ.PRASKAI powiedziałem im, jak to dobroczynna prawica mojego Boga była ciągle nade mną, a także co usłyszałem od króla. Wtedy oni zawołali: Chodźmy, bierzmy się do budowania. I zabrali się z całym zapałem do tego zbożnego dzieła.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy im oznajmiłem, że łaskawa była nade mną ręka Boga, oraz o słowach, które do mnie powiedział król, rzekli: Powstańmy i budujmy! Tak wzmocnili ręce do dobrego.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie opowiedziałem im o dowodach troski mojego Boga oraz o tym, co powiedział mi król. Wtedy odpowiedzieli: Dobrze! Powstańmy i budujmy! Wezbrała w nich siła i przyłożyli ręce do dobrego dzieła.