« Nehe 2:20 Księga Nehemiasza 3:1 Nehe 3:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA powstaw Elijazyb, kapłan wieliki, i bracia jego kapłani i udziałali bronę stadną. Oni ją poświęcili a ustawili wrota jej, a aż do wieże sto łokiet poświęcili ją aż do wieże Ananeelowy.
2.WUJEK.1923I powstał Eliasyb, kapłan wielki, i bracia jego kapłani i zbudowali bramę trzody: ci ją poświęcili aż do wieże stu łokci, aż do wieże Hananeel.
3.GDAŃSKA.1881Potem powstał Elijasyb, kapłan najwyższy, i bracia jego kapłani, i budowali bramę owczą. I zbudowali ją, i przyprawili wrota do niej; aż do wieży Mea zbudowali ją, i aż do wieży Chananeel.
4.GDAŃSKA.2017Potem powstał najwyższy kapłan Eliaszib wraz ze swoimi braćmi kapłanami i odbudowali Bramę Owczą. Poświęcili ją i wstawili jej wrota. Poświęcili ją aż do wieży Mea i aż do wieży Chananeela.
5.KRUSZYŃSKIPowstał Eljaszib, kapłan wielki, oraz bracia jego kapłani i zbudowali bramę Owczą; poświęcili ją i założyli bramy jej; a wykończywszy mur poświęcili go aż do wieży Mea, aż do wieży Hananela.
6.TYSIĄCL.WYD5Wtedy arcykapłan Eliaszib oraz bracia jego kapłani zabrali się do odbudowy Bramy Owczej, poświęcili ją i wstawili jej wrota; następnie odbudowali aż do Wieży Stu i poświęcili ją, i dalej - aż do Wieży Chananeela.
7.BRYTYJKAZabrał się więc arcykapłan Eliaszib wraz ze swoimi braćmi kapłanami do odbudowy Bramy Owczej, poświęcili ją, wstawiwszy w niej wrota; prowadzili budowę aż do Baszty Stu i aż do Baszty Chananela i poświęcili ją.
8.POZNAŃSKAArcykapłan Eljaszib i jego bracia kapłani zabrali się do budowy bramy Owczej i poświęcili ją; potem założyli belki i wstawili wrota. [I budowali dalej] aż do Wieży Stu i poświęcili ją; następnie założyli belki i [prowadzili prace dalej] aż do Wieży Chananeela.
9.WARSZ.PRASKAArcykapłan Eliaszib oraz jego bracia kapłani przystąpili do odbudowy Bramy Owczej. Wkrótce dokonali jej poświęcenia i zawiesili podwoje bramy. Następnie naprawili mury i poświęcili je, aż do Wieży Seciny i do Wieży Chananeela.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc powstał Eliaszib, najwyższy kapłan, i jego bracia kapłani, do odbudowy bramy Owczej. Zatem ją zbudowali, przyprawili wrota i traktowali to jako świętość aż do wieży Mea oraz do wieży Chananeel.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPowstał zatem arcykapłan Eliaszib wraz ze swoimi braćmi, kapłanami, i wspólnie odbudowywali Bramę Owczą. Oni ją też poświęcili, wstawili w niej wrota - i naprawiali mur dalej aż do Baszty Stu, a następnie pokryli go aż do Baszty Chananela.