« Nehe 5:11 Księga Nehemiasza 5:12 Nehe 5:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI rzekli: „Nawrocimy a nics od nich potrzebować będziemy, a tak uczynimy, jako mowisz”. A ja zawoław kapłanow i zaprzysiągłem je, aby uczynili, jakom jim rzekł.
2.WUJEK.1923I rzekli: Wrócimy, a nic od nich wyciągać nie będziemy: i tak uczynimy, jako mówisz. I przyzwałem kapłanów i poprzysiągłem je, aby uczynili wedle tego, com był rzekł.
3.GDAŃSKA.1881Tedy odpowiedzieli: Wrócimy, a nie będziemy się od nich tego upominać; tak uczynimy, jakoś ty powiedział. Wezwałem też i kapłanów, a poprzysiągłem ich, aby także uczynili.
4.GDAŃSKA.2017Wtedy odpowiedzieli: Zwrócimy i nie będziemy domagać się niczego od nich. Uczynimy tak, jak ty powiedziałeś. Wezwałem więc kapłanów i kazałem przysiąc wierzycielom, że postąpią według tej obietnicy.
5.KRUSZYŃSKII odpowiedzieli: "Zwrócimy i nic od nich nie będziemy żądali, tak uczynimy, jako ty mówisz". Przywołałem tedy kapłanów i zaprzysiągłem ich, że uczynią, jak mówili.
6.TYSIĄCL.WYD5A oni odpowiedzieli: Zwrócimy i od nich żądać nic nie będziemy. Tak uczynimy, jak ty każesz. Wtedy zawołałem kapłanów i zaprzysiągłem wierzycieli, że postąpią zgodnie z tą obietnicą.
7.BRYTYJKAA oni odpowiedzieli: Zwrócimy i nie będziemy się ich od nich domagali; tak uczynimy, jak ty mówisz. Wtedy ja przywołałem kapłanów i kazałem ich zaprzysiąc, że postąpią według tego słowa.
8.POZNAŃSKAOświadczyli: - Oddajemy im to i niczego więcej od nich nie żądamy. Postąpimy tak, jak ty nam nakazałeś. Następnie przywołałem kapłanów i kazałem im przysiąc, że to postanowienie wprowadzą w czyn.
9.WARSZ.PRASKAA oni odpowiedzieli: Zwrócimy im wszystko i niczego nie będziemy się od nich domagali. Postąpimy dokładnie tak, jak nam powiedziałeś. Wezwałem tedy kapłanów i kazałem wierzycielom złożyć przysięgę, że tak postąpią.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem odpowiedzieli: Zwrócimy i nie będziemy się od nich upominać! Tak uczynimy, jak ty powiedziałeś! Wezwałem także kapłanów i zaprzysiągłem ich, aby to uczynili.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITDobrze - odpowiedzieli. - Zwrócimy! Nie będziemy się ich od nich domagać. Uczynimy tak, jak nam powiedziałeś. Wtedy wezwałem kapłanów i kazałem ich zaprzysiąc, że postąpią według swej obietnicy.