« Nehe 5:4 Księga Nehemiasza 5:5 Nehe 5:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPa już jako ciała bratow naszych, tak są ciała nasza, a jako synowie jich, takież synowie naszy. Owa toćsmy poddali syny i dziewki nasze w służbę a z dziewek naszych są służebnice ani mamy, czym bychom je wykupili, a dziedziny i winnice nasze jini dzierżą”.
2.WUJEK.1923A teraz jako ciała braci naszéj tak są ciała nasze: a jako synowie ich, tak i synowie nasi: oto my dawamy w niewolą syny nasze i córki nasze, a z córek naszych są niewolnicami, a nie mamy, zkądby mogły być wykupione, i pola nasze i winnice nasze inni trzymają.
3.GDAŃSKA.1881Choć oto ciało nasze jest jako ciało braci naszych, a synowie nasi są jako synowie ich: wszakże oto my musimy dawać synów naszych i córki nasze w niewolę, i niektóre z córek naszych są już w niewolę podane, a nie mamy przemożenia w rękach naszych, abyśmy je wykupili, gdyż role nasze i winnice nasze inni trzymają.
4.GDAŃSKA.2017A przecież nasze ciało jest jak ciało naszych braci, a nasi synowie są jak ich synowie. A jednak to my musimy oddać naszych synów i nasze córki w niewolę i niektóre z naszych córek są już zaprzedane w niewolę, a my nie mamy siły w naszych rękach, aby je odkupić, gdyż nasze pola i winnice należą do innych.
5.KRUSZYŃSKIAczkolwiek ciało nasze jest jako ciało braci naszych, synowie nasi są jako ich synowie, a jednak my oddajemy synów naszych i córki nasze na niewolników i są już niektóre z córek naszych podane w niewolę i niema nic w rękach naszych, bo pola nasze i winnice nasze należą do obcych".
6.TYSIĄCL.WYD5I teraz: jak ciało braci naszych, jest i ciało nasze; jak synowie ich, są i synowie nasi; a jednak oto my oddajemy w niewolę synów naszych i córki nasze; i niektóre z córek naszych są poniżane, a my jesteśmy bezsilni, gdyż pola nasze i winnice nasze należą do innych.
7.BRYTYJKAA przecież nasze ciało jest jak ciało naszych braci, a nasi synowie są jak ich synowie; a oto my musimy zaprzedawać w niewolę naszych synów i nasze córki, i niektóre z naszych córek już są zaprzedane, a my nie mamy w naszym ręku na to sposobu, gdyż nasze pola i nasze winnice należą do innych.
8.POZNAŃSKAA przecie ciała nasze są jako ciała braci naszych, a nasze dzieci są jak ich dzieci. A oto my musimy zaprzedać naszych synów i nasze córki. Niektóre z naszych córek spotkało już to poniżenie, a my nie możemy temu zapobiec, gdyż nasze pola i winnice należą już do innych.
9.WARSZ.PRASKAA przecież jesteśmy z tego samego ciała co i nasi bracia; nasze dzieci niczym nie różnią się od ich dzieci. Jednakże musimy oddawać w niewolę naszych synów i nasze córki. Córki nasze są poniżane, a my jesteśmy bezradni, bo nasze pola i winnice należą do innych.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto nasze ciało wygląda jak ciało braci, a nasi synowie są jak ich synowie; oto my musimy dawać nasze córki i synów w niewolę, i niektóre córki już są dane w niewolę – a w rękach nie mamy mocy, byśmy je wykupili, gdyż nasze role oraz winnice są innych.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITA przecież nasze potrzeby są takie same jak naszych braci. Nasi synowie są tacy jak ich synowie. Tymczasem my musimy sprzedawać w niewolę naszych synów i nasze córki. Niektóre z naszych córek już zostały sprzedane. Brakuje nam sił do pracy, a nasze pola i winnice należą do innych.