« Est 5:2 Księga Estery 5:3 Est 5:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekł do niéj król: Czego chcesz, Esther królowo? co za prośba twoja? byś téż i o połowicę królestwa prosiła, będzieć dano,
2.GDAŃSKA.1881I rzekł do niej król: Cóż ci królowa Ester? a co za prośba twoja? Choćbyś też i o połowę królestwa prosiła, tedyć będzie dano.
3.GDAŃSKA.2017Król zapytał ją: Co ci jest, królowo Estero? Jaka jest twoja prośba? Choćbyś prosiła o połowę królestwa, będzie ci dane.
4.CYLKOWI rzekł do niej król: Cóż tobie, Estero królowo, a jakież żądanie twoje? Choćby o połowę szło królestwa, użyczonem ci będzie!
5.KRUSZYŃSKII rzekł do niej król: "Czego chcesz Estero królowo" i czego żądasz? Choćby połowę królestwa a dam tobie!"
6.TYSIĄCL.WYD5I król rzekł do niej: Czego chcesz, królowo Estero, i jaka jest prośba twoja? choćby to była połowa królestwa, będzie ci dane.
7.BRYTYJKAKról odezwał się do niej: Co ci jest, królowo Estero, i jakie jest twoje życzenie? Choćbyś i o połowę królestwa prosiła, będzie ci dana.
8.POZNAŃSKAKról rzekł do niej: - Cóż za sprawę masz, królowo Estero? Czego żądasz? Choćbyś prosiła o połowę królestwa, będzie ci dane!
9.WARSZ.PRASKAWtedy powiedział do niej król: Czego sobie życzysz, królowo Estero? Jakie są twoje pragnienia? Gdybyś zażądała nawet połowy mojego królestwa, twojej prośbie stanie się zadość.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Król także do niej powiedział: Co tobie, królowo Estero; jakie jest twoje żądanie? Choćby chodziło o połowę królestwa będzie ci użyczone.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITCo cię sprowadza, królowo Estero? - zapytał. - Jakie masz życzenie? Będzie spełnione, choćbyś prosiła o połowę królestwa.