« Est 5:4 Księga Estery 5:5 Est 5:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I wnet król rzekł: Wzówcie co rychléj Amana, aby dosyć uczynił woli Esther. Przyszli tedy król i Aman na ucztę, którą, im królowa była zgotowała.
2.GDAŃSKA.1881I rzekł król: Zawołajcie co rychlej Hamana, aby dosyć uczynił woli Estery. Przyszedł tedy król i Haman na onę ucztę, którą była sprawiła Ester.
3.GDAŃSKA.2017Król powiedział: Zawołajcie szybko Hamana, aby spełnił prośbę Estery. Przyszedł więc król i Haman na ucztę, którą wyprawiła Estera.
4.CYLKOWI rzekł król: Sprowadźcie czem rychlej Hamana, abyśmy życzenie Estery spełnili! Gdy tedy przybył król wraz z Hamanem na oną ucztę, którą przygotowała Estera,
5.KRUSZYŃSKII rzekł król: "Pospieszcie się powiadomić Amana, aby spełnił życzenie Estery". I udał się król z Amanem na ucztę, jaką przygotowała Estera.
6.TYSIĄCL.WYD5Król rzekł: Zawołajcie Hamana, by szybko spełnił wolę Estery. Tak przyszli król i Haman na ucztę, którą przygotowała Estera.
7.BRYTYJKAWtedy rzekł król: Sprowadźcie szybko Hamana, aby stało się zadość życzeniu Estery. I przyszedł król z Hamanem na ucztę, którą przygotowała Estera.
8.POZNAŃSKAKról odpowiedział: - Przywołajcie śpiesznie Hamana, by spełnić życzenie Estery. Kiedy król i Haman przybyli na ucztę, którą przygotowała Estera,
9.WARSZ.PRASKAPowiedział tedy król: Zawołajcie mi tu zaraz Hamana, żeby można było uczynić zadość prośbie Estery. Król i Haman przybyli na ucztę wydaną przez Esterę.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś król powiedział: Sprowadźcie czym prędzej Hamana, abyśmy spełnili życzenie Estery. Zatem gdy król z Hamanem przybył na ową ucztę, którą przygotowała Estera,
11.EIB.BIBLIA.2016.LITSprowadźcie czym prędzej Hamana - zawołał król do służby. - Niech się stanie według słów Estery. I przyszedł król z Hamanem na ucztę, którą przygotowała Estera.