« Est 5:5 Księga Estery 5:6 Est 5:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekł król do niéj, napiwszy się dostatkiem wina: Czego żądasz, abyć dano? a o co prosisz? byś téż o pół królestwa mego prosiła, uprosisz.
2.GDAŃSKA.1881Potem król rzekł do Estery, napiwszy się wina: Cóż za prośba twoja? a będzieć dano; co za żądość twoja? Choćbyś i o połowę królestwa prosiła, będzieć dano.
3.GDAŃSKA.2017Potem król zapytał Esterę, gdy się napił wina: Jaka jest twoja prośba, a będzie ci dane. Jakie jest twoje życzenie? Choćbyś prosiła o połowę królestwa, będzie ci dane.
4.CYLKOWRzekł król do Estery biesiadując przy winie: Jakaż prośba twoja, aby ci spełnioną została i jakież życzenie twoje? Choćby o połowę szło królestwa, użyczonem ci będzie!
5.KRUSZYŃSKIA gdy się napił wina, rzekł król do Estery: "Jaka jest prośba twa, a będzie ci spełniona? Choć byś żądała połowy królestwa, a będzie ci dane".
6.TYSIĄCL.WYD5I odezwał się król do Estery po napiciu się wina: Jakie jest twoje życzenie, a będzie ci spełnione, i jaka twoja prośba? Choćby to była połowa królestwa, stanie się.
7.BRYTYJKAA gdy napił się wina, rzekł król do Estery: O cokolwiek poprosisz, będzie ci dane, a życzenie twoje aż do połowy królestwa będzie spełnione.
8.POZNAŃSKArzekł król do Estery pijąc wino: - Jakakolwiek jest twoja prośba, zostanie spełniona! Czegokolwiek byś sobie życzyła, choćby chodziło nawet o połowę królestwa, stanie się!
9.WARSZ.PRASKAGdy potem siedzieli razem przy winie, powiedział król do Estery: Jeśli masz jeszcze jakieś życzenie, to zostanie ono spełnione natychmiast. Czego pragnęłabyś jeszcze? Będzie ci dana nawet połowa całego królestwa, jeśli tylko tego zażądasz.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.biesiadując przy winie, król powiedział do Estery: Jaka jest twoja prośba, aby została spełniona i jakie jest twoje życzenie? Choćby chodziło o połowę królestwa będzie ci użyczone.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy król napił się wina, powiedział do Estery: Proś, o cokolwiek chcesz, a będzie ci dane. Powiedz, jakie masz życzenie, a będzie spełnione, nawet gdyby chodziło o połowę królestwa.