« Est 7:4 Księga Estery 7:5 Est 7:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A odpowiadając król Aswerus, rzekł: Któż to jest i jakiéj mocy, żeby to śmiał czynić?
2.GDAŃSKA.1881Tedy odpowiedział król Aswerus, i rzekł do Estery królowej: Któż to jest? a gdzie ten jest, którego serce tak nadęte jest, aby to śmiał uczynić?
3.GDAŃSKA.2017Wtedy król Aswerus odpowiedział do królowej Estery: Któż to jest i gdzie jest ten, którego serce jest tak nadęte, aby ośmielił się tak uczynić?
4.CYLKOWOdezwał się tedy król Ahasweros, i rzekł do królowej Estery: Któż to jest, a gdzież ten, który śmiał coś podobnego uczynić?
5.KRUSZYŃSKIOdpowiadając król Aswerus, rzekł do królowej Estery: "Któż jest ten i gdzież jest ten, który powziął w sercu swoim, aby to uczynić"?
6.TYSIĄCL.WYD5Na to odpowiedział król Aswerus i rzekł królowej Esterze: Któż jest ten, który zawziął się w sercu swoim, aby to uczynić, i gdzie on jest?
7.BRYTYJKANa to król Achaszwerosz rzekł do królowej Estery: Kto to taki i gdzie jest ten, kto powziął ten zamysł, aby tak postąpić?
8.POZNAŃSKAZabierając głos zapytał król Achaszwerosz królową Esterę: - Któż to jest i gdzież jest ten, którego serce wypełniają takie zamierzenia?
9.WARSZ.PRASKAZapytał tedy król Aswerus królowej Estery: A któż to jest? Kim jest człowiek, który odważa się uczynić coś takiego i gdzie on jest?
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc król Ahasweros się odezwał i powiedział do królowej Estery: Któż to jest, że odważył się coś podobnego uczynić? Gdzieon jest?
11.EIB.BIBLIA.2016Kim jest ten i gdzie jest ten, kto wpadł na taki pomysł? - zapytał król Achaszwerosz gwałtownie.