« Hiob 1:6 Księga Hioba 1:7 Hiob 1:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Któremu rzekł Pan: Zkąd idziesz? który odpowiadając rzekł: Zkrążyłem ziemię i schodziłem ją.
2.GDAŃSKA.1881Tedy rzekł Pan do szatana: Skąd idziesz? I odpowiedział szatan Panu, i rzekł: Okrążałem ziemię, i przechadzałem się po niej.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy PAN zapytał szatana: Skąd przychodzisz? Szatan odpowiedział PANU: Krążyłem po ziemi i przechadzałem się po niej.
4.CYLKOWI zapytał Wiekuisty szatana: Zkąd przybywasz? I odpowiedział szatan Wiekuistemu i rzekł: Z wycieczki po ziemi i z pielgrzymki po niej.
5.KRUSZYŃSKII rzekł Bóg do szatana: "Skąd przybywasz?" A odpowiadając szatan, rzekł do Boga; "Z wałęsania się po ziemi i z przechadzania się po niej".
6.TYSIĄCL.WYD5I rzekł Bóg do szatana: Skąd przychodzisz? Szatan odrzekł Panu: Przemierzałem ziemię i wędrowałem po niej.
7.BRYTYJKAI rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz.
8.POZNAŃSKAWtedy Jahwe rzekł do szatana: - Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Jahwe: - Krążyłem po ziemi i wędrowałem po niej.
9.WARSZ.PRASKAI zapytał Pan szatana: Skąd przychodzisz? A szatan odpowiedział Panu: Przemierzyłem całą ziemię wzdłuż i wszerz.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I WIEKUISTY zapytał szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział WIEKUISTEMU, mówiąc: Z wycieczki na ziemię oraz z przechadzki po niej.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITSkąd przybywasz? - zapytał go PAN. A właśnie krążyłem po ziemi - odpowiedział szatan. - Przechadzałem się to tu, to tam.