« Psal 109:16 Księga Psalmów 109:17 Psal 109:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(108:16) i miłował zgłobę {albo klątwę}, i przydzie jemu {albo nań}, a nie chciał jest błogosławienia, i oddalono będzie od niego,
2.PS.PUŁAWSKI(108:16) i miłował poklęcie, i przydzie jemu, a nie chciał błogosławienia, i oddalono będzie od niego,
3.WUJEK.1923I umiłował przeklęctwo, i przyjdzie nań: i nie chciał błogosławieństwa, a będzie oddalone od niego.
4.GDAŃSKA.1881Ponieważ umiłował przeklęstwo, niechże przyjdzie na niego; niechciał błogosławieństwa niechże będzie oddalone od niego.
5.GDAŃSKA.2017Skoro umiłował przekleństwo, niech na niego spadnie; skoro nie chciał błogosławieństwa, niech się od niego oddali.
6.PS.BYCZ.1854Nadto,-umiłował przeklęctwo, więc, niech-się-zdarzy-mu; a-nie podobał-się, w-błogosławieństwie, więc-niech-się-oddali, od-niego.
7.GÖTZE.1937Ponieważ umiłował przekleństwo, niech ono przyjdzie na niego; ponieważ nie miał upodobania w błogosławieństwie, niechaj będzie ono dalekie od niego!
8.CYLKOWUmiłował przekleństwo, więc niech spadnie na niego, nie pragnął błogosławieństwa, więc niech się oddali od niego.
9.KRUSZYŃSKIPonieważ ukochał przekleństwo, niechaj zejdzie nań, a nie chciał błogosławieństwa, niechaj będzie oddalone od niego.
10.ASZKENAZY1 ukochał przekleństwo a dosięgnie go, i nie pragnął błogosławieństwa a dalekiem będzie od niego.
11.SZERUDAUmiłował przekleństwo, niech ono nań spadnie, nie chciał błogosławieństwa, niech będzie dalekie od niego!
12.TYSIĄCL.WYD1(108:17) Złorzeczenie miłował: niech się nań obróci; błogosławieństwa nie chciał: niech odstąpi odeń.
13.TYSIĄCL.WYD5Miłował złorzeczenie: niech się nań obróci; w błogosławieństwie nie miał upodobania: niech od niego odstąpi!
14.BRYTYJKAUmiłował przekleństwo – niech ono nań spadnie! Nie chciał błogosławieństwa – niech będzie dalekie od niego!
15.POZNAŃSKALubował się w przekleństwie, niech więc spadnie na niego, błogosławieństwa nie chciał, niechże od niego odstąpi.
16.WARSZ.PRASKALubowali się w przekleństwach, niech więc spadną na nich, błogosławieństwem gardzili, niech więc ich omija.
17.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Umiłował przekleństwo więc niechaj na niego spadnie; nie pragnął błogosławieństwa więc niech się od niego oddali
18.EIB.BIBLIA.2016.LITPokochał przekleństwo - więc niech na niego spadnie! Nie pragnął błogosławieństwa - więc niech będzie od niego dalekie!
19.TOR.PRZ.2023Umiłował przekleństwo, więc niech na niego spadnie; skoro nie pragnął błogosławieństwa, niech się od niego oddali.