« Psal 23:5 Księga Psalmów 23:6 Psal 24:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(22:8) A miłosierdzie twe będzie naśladować mie wszelikich dniow żywota mego, (22:9) a bych przebywał w domu bożem na długie dni.
2.PS.PUŁAWSKI(22:8) A miłosierdzie twoje za mną pojdzie proknich dni żywota mego, (22:9) a i bych przebywał w domu bożem na długie dni.
3.WUJEK.1923I miłosierdzie twoje pójdzie za mną po wszystkie dni żywota mojego: i abym mieszkał w domu Pańskim na przedłużenie dni.
4.GDAŃSKA.1881Nadto dobrodziejstwo i miłosierdzie twe pójdą za mną po wszystkie dni żywota mego, a będę mieszkał w domu Pańskim na długie czasy.
5.GDAŃSKA.2017Zaprawdę dobroć i miłosierdzie pójdą w ślad za mną po wszystkie dni mego życia i będę mieszkał w domu PANA przez długie czasy.
6.PS.BYCZ.1854Zaprawdę, dobroć i-łaska, będą-towarzyszyły-mi po wszystkie dni życia-mojego, i-będę-mieszkał w-domu Pana, przez-długotrwałe czasy.
7.GÖTZE.1937Zaiste, dobroć i łaskawość towarzyszyć mi będą po wszystkie dni żywota mego, i będę mieszkał w domu Pańskim na zawsze.
8.CYLKOWTak, szczęście i łaska podążają za mną po wszystkie dni życia mojego, i zamieszkam w domu Bożym na długie czasy.
9.KRUSZYŃSKIRównież dobroć i miłosierdzie pójdą za mną po wszystkie dni żywota mego; i będę mieszkał w domu Pańskim na długie czasy.
10.ASZKENAZY Jeno dobroć i łaska niezmierna, Oto moi prześladowcy wszystkie dni mego żywota, i wracam ja w dom Boży a w czasu bezkresy.
11.SZERUDA(23:6) Tylko dobroć i łaska towarzyszyć mi będą przez wszystkie dni życia mego. (23:7) I zamieszkam w domu Pana na zawsze.
12.TYSIĄCL.WYD1(22:6) Dobroć i łaska pójdą za mną śladem przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pana po najdłuższe czasy.
13.TYSIĄCL.WYD5Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim na długie dni.
14.BRYTYJKADobroć i łaska towarzyszyć mi będą Przez wszystkie dni życia mego. I zamieszkam w domu Pana przez długie dni.
15.POZNAŃSKAZaprawdę, dobroć i łaskawość towarzyszą mi przez wszystkie dni mojego życia; i będę mieszkał w Domu Jahwe po kres moich dni.
16.WARSZ.PRASKATwoja dobroć i łaska pójdą przez me życie, a ja zamieszkam na długo w domu mego Pana.
17.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tak, szczęście i łaska podążają za mną po wszystkie dni mojego życia, i zamieszkam w domu WIEKUISTEGO na długie czasy.
18.EIB.BIBLIA.2016.LITTak, Twa dobroć i łaska nie odstąpią mnie na krok Przez resztę dni mego życia. I zamieszkam w domu PANA Na długo.
19.TOR.PRZ.Z pewnością dobroć i miłosierdzie pójdą w ślad za mną po wszystkie dni mojego życia i powrócę do domu Jhwh na długie dni.