« Psal 25:4 Księga Psalmów 25:5 Psal 25:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(24:5) Powiedzi mie w prawdzie twojej i nauczy mie, bo ty jeś Bog zbawiciel moj a ciebie cirzpiał jeśm wszystek dzień.
2.PS.PUŁAWSKI(24:5) Powiedzi mie w prawdzie twojej i nauczy mie, bo ty jeś Bog zbawiciel moj a ciebie cirzpiał jesm wszystek dzień.
3.WUJEK.1923Prowadź mię w prawdzie twojéj a naucz mie; boś ty jest Bóg, zbawiciel mój: i ciebiem oczekawał przez wszystek dzień.
4.GDAŃSKA.1881Daj, abym chodził w prawdzie twojej, i naucz mię; boś ty jest Bóg zbawienia mego; ciebie oczekuję dnia każdego.
5.GDAŃSKA.2017Prowadź mnie w twojej prawdzie i pouczaj mnie, bo ty jesteś Bogiem mego zbawienia; ciebie co dzień oczekuję.
6.PS.BYCZ.1854Prowadź-mię, w-prawdzie-Twéj, i-nauczaj-mię; boś Ty Bogiem zbawienia-mego; na-Ciebie oczekiwam; każdego dnia.
7.GÖTZE.1937Prowadź mię w prawdzie Twojej i nauczaj mnie; bo Ty jesteś Bogiem zbawienia mojego; Ciebie oczekuję z ufnością przez cały dzień.
8.CYLKOWWdróż mnie w prawdę Twoję i naucz mnie, boś Ty Bogiem wybawienia mego, za Tobą tęsknię dzień cały.
9.KRUSZYŃSKIProwadź mnie w prawdzie Twej i naucz mnie, ponieważ Ty jesteś Bogiem, Wybawicielem moim: Ciebie oczekuję po wszystkie dni.
10.ASZKENAZY Prowadź mnie w Twej prawdzie i pouczaj mię, gdyż Tyś jest Bogiem mego zbawienia, Ciebie tęsknie wyglądam dzień cały.
11.SZERUDAProwadź mnie w wierności swojej i nauczaj mnie, Ty bowiem jesteś Bogiem zbawienia mego: Ciebie tęsknie wyglądam dzień cały!
12.TYSIĄCL.WYD1(24:5) {He} Prowadź mnie według Twej prawdy i pouczaj, bo Tyś jest Bóg, mój Zbawca: {Waw} i w Tobie mam zawsze nadzieję.
13.TYSIĄCL.WYD5{He} Wiedź mnie drogą Twej prawdy i pouczaj, bo Ty jesteś Bóg, mój Zbawca, {Waw} i w Tobie mam zawsze nadzieję.
14.BRYTYJKAProwadź mnie w prawdzie swojej i nauczaj mnie. Ty bowiem jesteś Bogiem zbawienia mego, Ciebie tęsknie wyglądam codziennie!
15.POZNAŃSKASpraw, bym kroczył w Twej prawdzie i pouczaj mnie, Tyś bowiem Bóg mój i Zbawca; Ciebie wyglądam każdego dnia.
16.WARSZ.PRASKA[He] Prowadź mnie według Twej wierności i pouczaj, bo Ty jesteś Bogiem, Zbawicielem moim, [Waw] i w Tobie tylko me nadzieje pokładam.
17.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wdróż mnie w Twoją prawdę i mnie naucz, bo Ty jesteś Bogiem mojego wybawienia; za Tobą tęsknię cały dzień.
18.EIB.BIBLIA.2016.LITProwadź według swej prawdy i pouczaj o niej, Gdyż Ty jesteś Bogiem mojego zbawienia, Cały dzień na Ciebie z utęsknieniem czekam.