« Psal 71:18 Księga Psalmów 71:19 Psal 71:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(70:21b) i sprawiedlność twoję, Boże, aż w wysokie, jeż jeś uczynił wielikości. Boże, kto jest rowien tobie?
2.PS.PUŁAWSKI(70:21b) i sprawiedlność twoję, Boże, aż do wysokich, jeżeś uczynił dziwy. Boże, kto jest rowien tobie?
3.WUJEK.1923Moc twoję, i sprawiedliwość twoję, Boże, aż do wysokości; wielkie rzeczy, któreś uczynił. Boże! któż podobien tobie?
4.GDAŃSKA.1881Bo sprawiedliwość twoja, Boże! wywyższona jest, czynisz zaiste rzeczy wielkie. Boże! któż jest podobien tobie?
5.GDAŃSKA.2017Twoja sprawiedliwość, Boże, jest wywyższona, czynisz wielkie rzeczy; Boże, któż jest podobny do ciebie?
6.PS.BYCZ.1854Atoli,-sprawiedliwość-Twa, o Boże! sięga, aż-do najwyższości; przetoś dokazał wielkich-rzeczy o-Boże! któż rówien-Tobie?
7.GÖTZE.1937Sprawiedliwość Twoja, Boże, sięga aż do wyżyn niebios; Ty, który uczyniłeś wielkie rzeczy, o Boże, któż jest jak Ty?
8.CYLKOWI sprawiedliwość Twoję, Panie, wzniosłą, coś dokonał wielkiego; Panie, któż równy Tobie.
9.KRUSZYŃSKIA sprawiedliwość Twoja, Boże, wznosi się na wysokość, któryś uczynił rzeczy wielkie! - Boże! Któż, jako Ty!
10.ASZKENAZY I miłość Twą sprawiedliwą, o Boże, aż ku wysokości, któryś wielkich dokonał rzeczy - któż jest jako Ty, o Boże?
11.SZERUDAMoc Twoja i sprawiedliwość Twoja, Boże, sięga aż do niebios; wielkich dokonałeś czynów, Boże, któż jest Tobie równy?
12.TYSIĄCL.WYD1(70:19) i sprawiedliwość Twą, Boże, sięgającą niebios, którą tak wielkich dzieł dokonałeś: o Boże, któż równy jest Tobie?
13.TYSIĄCL.WYD5i sprawiedliwość Twą, Boże, sięgającą niebios, którą tak wielkich dzieł dokonałeś; o Boże, któż jest równy Tobie?
14.BRYTYJKASprawiedliwość zaś twoja. Boże, Sięga aż do niebios; Wielkich dokonałeś czynów Boże, Któż jest tobie równy?
15.POZNAŃSKAi o Twej sprawiedliwości, Boże, która niebios sięga. Wielkieś rzeczy uczynił, któż Tobie równy, Boże!
16.WARSZ.PRASKAA także, Boże mój, o Twojej sprawiedliwości, która jest większa niż wszystko inne. Jakże wielkich dzieł dokonałeś, Boże! Boże mój, któż jest Tobie równy?
17.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I Twoją wzniosłą sprawiedliwość, Boże, który dokonałeś wielkiego; Boże, któż Tobie równy?
18.EIB.BIBLIA.2016.LITTwoja sprawiedliwość zaś, Boże, sięga szczytów; To, czego dokonałeś, jest wielkie - Boże, kto jest taki, jak Ty?