« 2Moj 15:26 2 Księga Mojżeszowa 15:27 2Moj 16:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI przyszli są synowie izrahelszczy do Helim, gdzież to było dwanaście studnic wod i siedmdziesiąt palm, i rozbili są stany podla wod.
2.WUJEK.1923I przyszli do Elim synowie Izraelowi, gdzie było dwanaście źródeł wód i siedmdziesiąt palm, i obozem stanęli przy wodzie.
3.GDAŃSKA.1881I przyszli do Elim, gdzie było dwanaście źródeł wód, i siedmdziesiąt palm; i położyli się tam obozem nad wodami.
4.GDAŃSKA.2017I przybyli do Elim, gdzie było dwanaście źródeł wody i siedemdziesiąt palm; tam rozbili obóz nad wodami.
5.CYLKOWI przybyli do Elim; a tam było dwanaście źródeł wody i siedmdziesiąt palm; i rozłożyli się tam obozem przy wodach.
6.KRUSZYŃSKII przybyli do Elim, a tam było dwanaście źródeł wody i siedmdziesiąt palm; i rozłożyli się tam obozem nad wodą.
7.MIESESOni przybyli do Ēlimu – gdzie było dwanaście źródeł wody i siedemdziesiąt palm, – i rozłożyli się obozem tam przy wodzie.
8.TYSIĄCL.WYD5Potem przybyli do Elim, gdzie było dwanaście źródeł i siedemdziesiąt palm. Tutaj to rozbili namioty nad wodą.
9.BRYTYJKAI przybyli do Elim, gdzie było dwanaście źródeł wody i siedemdziesiąt palm; i tam nad wodą rozłożyli się obozem.
10.POZNAŃSKAPrzybyli potem do Elim; było tam dwanaście źródeł wodnych i siedemdziesiąt palm. Tam więc rozłożyli się nad wodą.
11.WARSZ.PRASKAPotem przyszli do Elim, gdzie znajduje się dwanaście źródeł i siedemdziesiąt palm. Tam nad wodą rozbili swoje namioty.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I przybyli do Elim; a było tam dwanaście źródeł wody i siedemdziesiąt palm; zatem tam, przy tych wodach, rozłożyli się obozem.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie przybyli do Elim, gdzie z dwunastu źródeł wypływała woda i gdzie rosło siedemdziesiąt palm. Tam, nad wodą, rozbili się obozem.