« 2Moj 27:18 2 Księga Mojżeszowa 27:19 2Moj 27:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Wszystko naczynie przybytku ku wszelakim potrzebom i obrzędom, tak kołki jego, jako i sieni z miedzi poczynisz.
2.GDAŃSKA.1881Wszystkie naczynia przybytku do wszelakiej usługi jego, i wszystkie kołki jego, i wszystkie kołki sieni, miedziane będą.
3.GDAŃSKA.2017Wszystkie naczynia przybytku do wszelkiej służby w nim i wszystkie jego kołki, i wszystkie kołki dziedzińca będą z miedzi.
4.CYLKOWWszystkie naczynia przybytku, do wszelakiego użytku w nim i wszystkie kołki jego, i wszystkie kołki dworca, z miedzi.
5.KRUSZYŃSKIWszystkie przedmioty do obsługi Przybytku, wszystkie pale jego, oraz wszystkie pale przysionka z miedzi.
6.MIESESWszystkie sprzęty Przybytku, do wszelkiego użytku w nim, oraz wszystkie kołki jego i wszystkie kołki przedsionki niech będą z miedzi.
7.TYSIĄCL.WYD5Wszystkie naczynia przybytku do jakiegokolwiek użytku, wszystkie jego paliki i wszystkie paliki dziedzińca będą z brązu.
8.BRYTYJKAWszystkie naczynia przybytku do całej służby w nim i wszystkie jego paliki i wszystkie paliki dziedzińca będą z miedzi.
9.POZNAŃSKA[Wykonaj] wszystkie te sprzęty do Przybytku do różnego rodzaju posług, także wszystkie jego kołki. Te wszystkie kołki na dziedziniec mają być z miedzi.
10.WARSZ.PRASKAWszystkie przedmioty przeznaczone do użycia w przybytku, wszystkie paliki [potrzebne do umocowania namiotu] oraz wszystkie paliki [wytyczające granice] dziedzińca mają być wykonane z brązu.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wszystkie naczynia Przybytku, do wszelkiego w nim użytku; wszystkie jego kołki oraz wszystkie kołki dziedzińca mają być z miedzi.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITWszystkie przybory przybytku wykorzystywane w czasie sprawowania w nim służby, wszystkie jego paliki i wszystkie paliki dziedzińca będą wykonane z brązu.