« 2Moj 30:1 2 Księga Mojżeszowa 30:2 2Moj 30:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Mający łokieć w dłuż, a drugi w szerz, to jest kwadratowy, a dwa łokcie na wyż: rogi z niego będą wychodziły.
2.GDAŃSKA.1881Na łokieć wzdłuż, i na łokieć wszerz, czworograniasty będzie, a na dwa łokcie wzwyż; z niego wychodzić będą rogi jego.
3.GDAŃSKA.2017Na łokieć długi i na łokieć szeroki, będzie kwadratowy, na dwa łokcie wysoki. Jego rogi będą z tego samego.
4.CYLKOWŁokieć długość jego, a łokieć szerokość jego; czworograniastym będzie, - dwa zaś łokcie wysokość jego; z niego wychodzić będą narożniki jego.
5.KRUSZYŃSKIdługość jego jeden łokieć i szerokość jego jeden łokieć; będzie kwadratowy i wysoki na dwa łokcie; będą z niego wystawały jego rogi.
6.MIESESłokcia długości i łokcia szerokości, – czworobocznym niech on będzie, – a dwa łokcie szerokości – z niego [będą wychodzić] narożniki jego.
7.TYSIĄCL.WYD5Jego długość będzie wynosiła jeden łokieć i jeden łokieć jego szerokość. Będzie kwadratowy, a wysokości będzie miał dwa łokcie, i będą odchodziły od niego rogi.
8.BRYTYJKABędzie na łokieć długi i na łokieć szeroki, czworograniasty, a wysokości na dwa łokcie. Narożniki jego będą z nim stanowiły jedną całość.
9.POZNAŃSKAdługi na łokieć i szeroki na łokieć. Ma więc być kwadratowy, wysoki na dwa łokcie, z rogami stanowiącymi z nim jedną całość.
10.WARSZ.PRASKADługość ołtarza powinna wynosić jeden łokieć i szerokość też jeden łokieć. Będzie on miał kształt kwadratu, a jego wysokość powinna wynosić dwa łokcie. Wystające z narożników rogi niech stanowią całość z ołtarzem.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jego długość ma mieć łokieć i jego szerokość też łokieć będzie czworograniastym, zaś jego wysokość ma mieć dwa łokcie. Z niego będą wychodzić jego narożniki.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITBędzie mierzył łokieć długości i łokieć szerokości, w planie więc będzie kwadratem, a jego wysokość wyniesie dwa łokcie. Rogi ołtarza stanowić z nim będą jedną całość.