« 2Moj 30:24 2 Księga Mojżeszowa 30:25 2Moj 30:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I sprawisz olejek pomazowania święty, maść sprawioną robotą Aptekarską.
2.GDAŃSKA.1881I uczynisz z tego olejek pomazywania świętego, maść najwyborniejszą, robotą aptekarską: olejek to pomazywania świętego będzie.
3.GDAŃSKA.2017Uczynisz z tego święty olejek do namaszczenia, wyborną maść, dzieło zielarza. Będzie to święty olejek do namaszczenia.
4.CYLKOWI przyrządzisz z tego olej do namaszczania świętego, maść zgotowaną sposobem mieszających pachnidła: olejem do namaszczania świętego będzie.
5.KRUSZYŃSKIZrobisz z tego oliwę do namaszczania świętego, pachnidło przyprawione, dzieło aptekarza: będzie to oliwa ku świętemu namaszczeniu.
6.MIESESi sporządź z tego olej święty do pomazania, maść sporządzoną sposobem sporządzających maści: będzie to olej święty do pomazania,
7.TYSIĄCL.WYD5I uczynisz z tego święty olej do namaszczania. Będzie to wonna maść, zrobiona tak, jak to robi sporządzający wonności. Będzie to święty olej do namaszczania.
8.BRYTYJKAZrobisz z tego święty olej do obrzędowego namaszczania, wonną mieszaninę, tak jak się sporządza wonności; będzie to święty olej do namaszczania.
9.POZNAŃSKAPrzygotuj z tego święty olej do namaszczania, maść korzenną - jako dzieło wytrawnego zielarza. To będzie więc święty olej do namaszczania.
10.WARSZ.PRASKAUczynisz z tego olej święty do namaszczeń w postaci wonnej maści, wykonanej według najlepszych umiejętności tych, którzy trudnią się przygotowywaniem wonności. Olej będzie służył do świętych namaszczeń.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I przyrządzisz z tego olej do świętego namaszczania, maść przygotowaną sposobem jakim się miesza pachnidła; to będzie olejem do świętego namaszczania.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITZmieszaj te składniki zgodnie ze sztuką aptekarską i przygotuj z nich pachnący olejek do poświęcania przez namaszczanie. Niech służy on takiemu właśnie celowi.