« 2Moj 30:31 2 Księga Mojżeszowa 30:32 2Moj 30:33 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ciało człowiecze nie będzie nim pomazowane, i według złożenia jego nie uczynicie drugiego; bo poświęcony jest, i święty wam będzie.
2.GDAŃSKA.1881Ciało człowiecze nie będzie nim mazane, a według złożenia jego nie uczynicie temu podobnego: bo święty jest, i święty wam będzie.
3.GDAŃSKA.2017Nie wolno go wylewać na ciało człowieka i nie wolno sporządzić innego o podobnym składzie, bo jest święty i dla was będzie święty.
4.CYLKOWNa ciało innych ludzi nie ma być wylewanym, i według składu jego nie zrobicie podobnego mu; świętym on, - świętym ma zostać dla was.
5.KRUSZYŃSKINie będzie wylana na ciało człowieka i nie będziecie robić według tych składników, jak ta; jest ona świętą i będziecie ją uważali za świętą.
6.MIESESciała ludzkiego niech się nim nie maści, ani w składzie jego nie sporządzajcie takowego, gdyż on jest Świętością, – więc niech Świętością będzie wam.
7.TYSIĄCL.WYD5Nie wolno go wylewać na ciało żadnego człowieka i nie wolno sporządzać podobnego w takim zestawieniu, gdyż jest święty i święty będzie dla was.
8.BRYTYJKANie wolno go wylewać na ciało innych ludzi i nie będziecie sporządzać innego z takich samych składników. Jest on święty i święty będzie dla was.
9.POZNAŃSKANie może być wylany na ciało żadnego człowieka. Nie wolno wam też przyrządzać podobnego, złożonego z takich samych składników. On jest święty, więc też i dla was ma być święty.
10.WARSZ.PRASKAOleju tego nie będziecie wylewać na ciało zwykłego człowieka ani nie będziecie usiłowali wytworzyć czegoś podobnego, gdyż jest [to olej] święty i świętym pozostanie dla was.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nie może być wylewany na ciało innych ludzi i nie zrobicie do niego podobnego, według jego składu; on jest świętym i ma dla was pozostać świętym.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNie wolno go nakładać na ciało innych ludzi ani sporządzać olejku o takim samym składzie. Olejek ten bowiem jest święty - i za taki macie go uważać.