« 2Moj 30:35 2 Księga Mojżeszowa 30:36 2Moj 30:37 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A gdy to wszystko w drobniuchny proch stłuczesz, położysz z niego przed przybytkiem świadectwa, na którem miejscu ukażę się tobie: święte nad świętemi będzie wam kadzenie.
2.GDAŃSKA.1881A utłukłszy to miałko, kłaść będziesz z niego przed świadectwem w namiocie zgromadzenia, gdzie się z tobą schodzić będę; najświętsze to będzie.
3.GDAŃSKA.2017Część z niego zetrzesz na proszek i będziesz go kłaść przed świadectwem w Namiocie Zgromadzenia, gdzie będę się z tobą spotykać. Będzie to najświętsze.
4.CYLKOWA utłuczesz część miałko, i położysz ją przed arką świadectwa, w przybytku zboru, tam gdzie stawiać się będę tobie: świętem świętości niechaj będzie to dla was.
5.KRUSZYŃSKIRozetrzesz z tego proszek i położysz przed świadectwem w namiocie zgromadzenia, na miejscu, gdzie się spotkam z tobą.
6.MIESESZetrzesz to na miał i będziesz kładał je przed Świadectwem w Namiocie Obecności, gdzie będę miał Siedzibę Mą u ciebie: Przenajświętszem niech wam będzie.
7.TYSIĄCL.WYD5Zetrzesz na proszek jego części i położysz przed Świadectwem w Namiocie Spotkania, gdzie Ja będę spotykał się z tobą, i będzie to dla was rzecz bardzo święta.
8.BRYTYJKARozetrzyj to na proszek i połóż część tego przed Skrzynią Świadectwa w Namiocie Zgromadzenia, gdzie będę się z tobą spotykał. To będzie dla was świętością nad świętościami.
9.POZNAŃSKACzęść z niego zetrzyj na proszek i złóż przed Świadectwem w Namiocie Zjednoczenia, gdzie Ja będę się tobie ukazywał. Niech to kadzidło będzie dla was prześwięte.
10.WARSZ.PRASKAZetrzesz je na proszek i zostawisz przed miejscem Świadectwa w Namiocie Spotkania, gdzie będę się spotykał z tobą; [kadzidło to] będzie dla was rzeczą świętą.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A część utłuczesz na miałko i położysz ją przed Arką Świadectwa, w Przybytku Zboru, tam, gdzie się będę dla ciebie stawiał; niech to będzie dla was święte świętych.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie rozetrzyj trochę tego kadzidła na proszek i ułóż go przed skrzynią Świadectwa w namiocie spotkania, gdzie będę spotykał się z tobą. Kadzidło to będzie dla was największą świętością.