« 2Moj 32:25 2 Księga Mojżeszowa 32:26 2Moj 32:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I stojąc w bronie obozu, rzekł: Jeźli kto jest Pański, przyłącz się do mnie. I zebrali się do niego wszyscy synowie Lewi:
2.GDAŃSKA.1881Stanął Mojżesz w bramie obozu, i rzekł: Kto Pański, przystąp do mnie. I zebrali się do niego wszyscy synowie Lewiego.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy Mojżesz stanął w bramie obozu i powiedział: Kto jest za PANEM, niech przystąpi do mnie. I zebrali się przy nim wszyscy synowie Lewiego.
4.CYLKOWI stanął Mojżesz w bramie obozu, i rzekł: "Kto za Wiekuistym - do mnie!" I zebrali się do niego wszyscy synowie Lewiego.
5.KRUSZYŃSKIStanął Mojżesz w bramie obozu i rzekł: "Kto za Jahwe, do mnie!" I zgromadzili się przy nim wszyscy synowie Lewiego.
6.MIESESwięc Mojżesz stanął w bramie obozu i rzekł: „Kto za Wiekuistym – do mnie”. Nato zebrali się przy nim wszyscy Synowie Lewiego,
7.TYSIĄCL.WYD5Zatrzymał się Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie! A wówczas przyłączyli się do niego wszyscy synowie Lewiego.
8.BRYTYJKAStanął Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie! I zebrali się wokoło niego wszyscy synowie Lewiego.
9.POZNAŃSKAStanął więc Mojżesz przy bramie obozu i rzekł:- Kto za Jahwe, do mnie!Wtedy zebrali się wokół niego wszyscy Lewici.
10.WARSZ.PRASKAStanął tedy Mojżesz u wejścia do obozowiska i powiedział: Niech zbliżą się do mnie wszyscy, którzy nie odstąpili od Jahwe! I natychmiast zebrali się wokół niego wszyscy synowie Lewiego.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem Mojżesz stanął w bramie obozu i powiedział: Kto jest za WIEKUISTYM do mnie. I zebrali się koło niego wszyscy synowie Lewiego.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITMojżesz stanął zatem w bramie obozu i wezwał: Kto po stronie PANA - do mnie! I zebrali się przy nim wszyscy Lewici.