« 2Moj 34:28 2 Księga Mojżeszowa 34:29 2Moj 34:30 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA gdyż szedł Mojżesz z gory Synaj, dzirżał dwie cce świadeczstwa a nie wiedział, iże rogate było lice jego z towarzystwa rzeczy bożej.
2.WUJEK.1923A gdy schodził Mojżesz z góry Synai, trzymał dwie tablice świadectwa, a nie wiedział, że twarz jego rogata była z spółeczności mowy Pańskiéj.
3.GDAŃSKA.1881I stało się, gdy zstępował Mojżesz z góry Synaj, a dwie tablice świadectwa miał w ręku Mojżesz, gdy zstępował z góry, że nie wiedział Mojżesz, iżby się lśniła skóra twarzy jego, gdy Pan mówił z nim.
4.GDAŃSKA.2017I gdy Mojżesz zstępował z góry Synaj – a miał Mojżesz w ręku dwie tablice świadectwa, gdy zstępował z góry – Mojżesz nie wiedział, że skóra jego twarzy lśniła, gdy PAN z nim rozmawiał.
5.CYLKOWI stało się, gdy zstępował Mojżesz z góry Synai, - a dwie tablice świadectwa miał w ręku Mojżesz, gdy zstępował z góry, - że Mojżesz nie zauważył, iż promieniała powierzchnia oblicza jego od rozmowy z Nim.
6.KRUSZYŃSKIMojżesz zstąpił z góry Synaj; dwie tablice świadectwa miał Mojżesz w ręku, gdy zstępował z góry; i nie wiedział Mojżesz, że skóra jego twarzy stała się promieniująca, gdy rozmawiał z Bogiem.
7.MIESESWówczas działo się, gdy Mojżesz zstępował z Góry Synaju i obie Tablice Świadectwa znajdowały się w ręku Mojżesza, a Mojżesz nie wiedział, iż skóra twarzy jego promieniała, gdyż On rozmawiał z nim,
8.TYSIĄCL.WYD5Gdy Mojżesz zstępował z góry Synaj z dwiema tablicami Świadectwa w ręku, nie wiedział, że skóra na jego twarzy promieniała na skutek rozmowy z Panem.
9.BRYTYJKAA gdy Mojżesz zstępował z góry Synaj, mając w ręku dwie tablice Świadectwa, nie wiedział Mojżesz, gdy zstępował z góry, że skóra na twarzy jego promieniała od rozmowy z Panem.
10.POZNAŃSKAKiedy Mojżesz schodził z góry Synaj - a obie tablice Świadectwa miał Mojżesz w rękach, gdy schodził z tej góry - nie wiedział, że skóra na jego twarzy jaśniała blaskiem po rozmowie z Nim.
11.WARSZ.PRASKAI wrócił Mojżesz z góry Synaj. Schodząc z góry, trzymał w rękach dwie Tablice Świadectwa. A nie wiedział Mojżesz o tym, że cała jego twarz promieniała blaskiem po rozmowie z Jahwe.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I stało się, kiedy Mojżesz schodził z góry Synaj a gdy Mojżesz zstępował z góry, miał w ręku dwie tablice świadectwa nie zauważył, że od rozmowy z Nim, promieniała powierzchnia jego twarzy.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy Mojżesz zstępował z góry Synaj, a w ręku miał dwie tablice Świadectwa, nie wiedział, że skóra na jego twarzy promieniała po rozmowie z Bogiem.