« 2Moj 37:2 2 Księga Mojżeszowa 37:3 2Moj 37:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPa ulaw cztyrzy kręgi złote przez cztyrzy węgły jej, dwa kręgi na jednem boce, a dwa na drugiem.
2.WUJEK.1923Ulawszy cztery kolca złote po czterech węgłach jéj: dwa kolca po jednéj stronie, a dwa po drugiéj.
3.GDAŃSKA.1881Ulał też do niej cztery kolce złote do czterech węgłów jej: dwa kolce po jednej stronie jej, a dwa kolce po drugiej stronie jej.
4.GDAŃSKA.2017Odlał też do niej cztery złote pierścienie do czterech jej narożników: dwa pierścienie po jednej jej stronie, a dwa pierścienie po drugiej jej stronie.
5.CYLKOWOdlał téż dla niej cztery pierścienie złote do czterech węgłów jej: dwa pierścienie do boku jej jednego, i dwa pierścienie do boku jej drugiego.
6.KRUSZYŃSKIUlał dla niej cztery złote pierścienie na cztery jej podstawy: dwa pierścienie z jednego jej boku i dwa pierścienie z drugiego jej boku.
7.MIESESi odlał dla niej cztery pierścienie ze złota do czterech krawędzi jej: dwa pierścienie dla jednego boku, a dwa pierścienie dla drugiego boku.
8.TYSIĄCL.WYD5Odlał dla niej cztery pierścienie ze złota dla jej czterech rogów: dwa pierścienie dla jednego jej boku i dwa pierścienie dla drugiego jej boku.
9.BRYTYJKAOdlał też dla niej cztery złote pierścienie do czterech jej krawędzi; dwa pierścienie po jednej jej stronie i dwa pierścienie po drugiej jej stronie.
10.POZNAŃSKAPotem ulał cztery złote pierścienie do niej na cztery narożniki, i to dwa pierścienie na jeden bok i dwa na drugi.
11.WARSZ.PRASKAUlał do niej cztery pierścienie, które umocował u czterech stóp arki, dwa z jednej strony i dwa z drugiej.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Odlał też dla niej cztery złote pierścienie do czterech jej narożników; dwa pierścienie do jednego jej boku oraz dwa pierścienie do drugiego jej boku.
13.EIB.BIBLIA.2016Odlał też cztery złote pierścienie na cztery jej boki: dwa pierścienie na jedną stronę i dwa pierścienie na drugą stronę.