« PnP 2:16 Księga Pieśń nad Pieśniami 2:17 PnP 3:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Póki dzień nie nadejdzie, a nie przeminą cienie. Wróć się, bądź podobien, miły mój! sarnie i jelonkowi na górach Bether.
2.GDAŃSKA.1881Ażby się okazał ten dzień, a cienie przeminęły. Nawróć się, bądź podobny, miły mój! sarnie albo jelonkowi młodemu na górach Beter.
3.GDAŃSKA.2017Nim zaświta dzień i znikną cienie, zawróć, mój umiłowany, bądź jak sarna albo młode jelenie na górach Beter.
4.CYLKOWZanim wionie ochłodą dzień, a pomkną cienie, pocznij mój luby, a bądź podobny do sarny albo do jelenia młodego na rozpuklinach gór.
5.TYSIĄCL.WYD5Nim wiatr wieczorny powieje i znikną cienie, wróć, bądź podobny, mój miły, do gazeli, do młodego jelenia na górach Beter!
6.BRYTYJKAZanim chłód wieczorny zawieje i pierzchną cienie, chodź, mój miły, bądź jak gazela lub młody jelonek na górach Beter!
7.POZNAŃSKAdopóki powiewa dzienny wiatr, a cienie są daleko. Przyjdź! Bądź podobny, o mój umiłowany, do gazeli lub jelonka na balsamicznych wzgórzach.
8.WARSZ.PRASKAZanim powieje wiatr wieczorny i zaczną znikać cienie, wróć i bądź podobny, mój umiłowany, do gazeli lub do młodego jelenia na górze Przymierza!
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nim dzień powieje ochłodą i pomkną cienie bądź mój luby podobny do sarny, lub do młodego jelenia na rozpadlinach gór.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITPóki oddycha dzień i wydłużają się cienie, wróć jak gazela, najdroższy, wróć jak rączy jelonek przez rozpadliny skał!
11.TOR.PRZ.Póki wieje wiatr za dnia i uciekają cienie, wróć, mój umiłowany, bądź jak sarna albo młode jelenie na górach Beter.