« PnP 2:8 Księga Pieśń nad Pieśniami 2:9 PnP 2:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Podobny jest miły mój sarnie i jelonkowi: oto on stoi za ścianą naszą, poglądając okny, patrzając przez kraty.
2.GDAŃSKA.1881Miły mój podobny jest sarnie, albo młodemu jelonkowi; oto on stoi za ścianą naszą, wygląda z okien, patrzy przez kraty.
3.GDAŃSKA.2017Mój umiłowany podobny jest do sarny albo młodego jelenia. Oto stoi za naszym murem, zagląda przez okna, patrzy przez kraty.
4.CYLKOWLuby mój podobny do sarny albo do jelenia młodego. Już stanął za murem naszym, wygląda z okien, wypatruje z poza krat.
5.TYSIĄCL.WYD5Umiłowany mój podobny do gazeli, do młodego jelenia. Oto stoi za naszym murem, patrzy przez okno, zagląda przez kraty.
6.BRYTYJKAMój miły podobny jest do gazeli lub do młodego jelonka. A oto już stoi za naszą ścianą, patrzy przez okno, zagląda przez kraty.
7.POZNAŃSKAUmiłowany mój podobny do gazeli lub jelonka. Oto staje [już] przed naszym murem: patrzy przez okna, zagląda przez kraty.
8.WARSZ.PRASKAUmiłowany mój podobny jest do gazeli lub do młodego jelenia. Stoi teraz za naszym murem, zagląda przez okno, patrzy poprzez kraty.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Mój luby podobny jest do sarny, lub do młodego jelenia. Już stanął za naszym murem, zagląda przez okna i wypatruje spoza krat.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITMój drogi jest jak gazela, jak rączy jelonek! Przybył! Już stanął - za naszą ścianą! Zagląda przez okno, patrzy przez kraty!
11.TOR.PRZ.Mój umiłowany podobny jest do sarny albo młodego jelenia. Oto on stoi za naszym murem, przypatruje się przez okna, zerka przez kraty.