« PnP 3:1 Księga Pieśń nad Pieśniami 3:2 PnP 3:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Wstanę a obieżę miasto: po ulicach i po rynkach szukać będę, którego miłuje dusza moja: szukałam go, a nie nalazłam.
2.GDAŃSKA.1881Już tedy wstanę, a obieżę miasto; po rynkach i po ulicach będę szukać tego, którego miłuje dusza moja; szukałam go, alem go nie znalazła.
3.GDAŃSKA.2017Wstanę więc już i obiegnę miasto, po ulicach i placach będę szukać tego, którego miłuje moja dusza. Szukałam go, ale nie znalazłam.
4.CYLKOWI tak wstanę i okrążę miasto, po rynkach i po ulicach chcę szukać tego, którego umiłowała dusza moja; szukałam go, alem go nie znalazła.
5.TYSIĄCL.WYD5Wstanę, obejdę miasto po ulicach i placach, szukać będę ukochanego mej duszy. Szukałam go, lecz nie znalazłam.
6.BRYTYJKAWstanę więc i obiegnę miasto, ulice i place, będę szukać tego, którego kocha moja dusza. Szukałam go, ale go nie znalazłam.
7.POZNAŃSKAWstanę więc i obiegnę miasto, ulice i place: Będę szukała tego, którego miłuje moja dusza. Szukałam go, ale nie znalazłam.
8.WARSZ.PRASKAWstanę więc i będę biegać po całym mieście, po wszystkich ulicach i placach, i szukać będę tego, którego miłuje me serce. Szukałam go, ale nie znalazłam,
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem wstanę oraz okrążę miasto. Po rynkach i po ulicach chcę szukać tego, którego umiłowała moja dusza; szukałam go, ale go nie znalazłam.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITWstanę, obiegnę miasto, ulice i place, by znaleźć mego miłego! Szukałam, lecz nie znalazłam.
11.TOR.PRZ.Ach! Wstanę i obiegnę miasto, po ulicach i po placach będę szukać tego, którego miłuje moja dusza. Szukałam go, ale nie znalazłam.