« PnP 3:5 Księga Pieśń nad Pieśniami 3:6 PnP 3:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Któraż to jest, która wstępuje przez puszczą jako promień dymu z wonnych rzeczy, mirrhy i kadzidła i każdego prochu aptekarskiego?
2.GDAŃSKA.1881Któraż to jest, co występuje z puszczy jako słuoy dymu, okurzona będąc myrrą i kadzidłem droższem nad wszelaki proszek aptekarski?
3.GDAŃSKA.2017Kim jest ta, która wyłania się z pustyni jak słupy dymu, owiana wonią mirry i kadzidła oraz wszelkim wonnym proszkiem od kupca?
4.CYLKOWKtóż to jest, co tam występuje z puszczy jako słupy dymu, owiane wonią myrry i kadzidła i wszelakiego proszku kramarzy?
5.TYSIĄCL.WYD5{Chór}: Kim jest ta, co się wyłania z pustyni wśród słupów dymu, owiana wonią mirry i kadzidła, i wszelkim wyszukanym zapachem.
6.BRYTYJKACóż to wznosi się ze stepu jak słupy dymu, okadzone mirrą i kadzidłem, wszelkim wonnym proszkiem handlarza?
7.POZNAŃSKACóż to wyłania się z pustyni jak słupy dymu, roztaczając dokoła woń mirry i kadzidła, i wszelkich wonności [sprzedawanych] przez kupców?
8.WARSZ.PRASKAKtóż to jest ten, co się zbliża od strony pustyni? Ma wygląd jakby słupa dymu, pachnie zaś mirrą i kadzidłem, i wszelką wyszukaną wonnością?
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kto to wychodzi z pustyni jak gdyby w słupach dymu, owiany wonią mirry, kadzidła i wszelkiego proszku kramarzy.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITKim jest ta, co od strony pustyni wznosi się niczym słupy dymu, spowita mirrą i kadzidłem - i wszelkimi pachnidłami kupca?
11.TOR.PRZ.Kim jest ta, która od strony pustyni wznosi się niczym słupy dymu, okadzona mirrą i kadzidłem ze wszelkiego wonnego proszku kupca?