« PnP 4:13 Księga Pieśń nad Pieśniami 4:14 PnP 4:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Szpikanard i szafran, kassya i cynamon, ze wszemi drzewy Libańskiemi, mirrha i aloes, ze wszemi przedniejszemi olejkami.
2.GDAŃSKA.1881Szpikanardu, i szafranu, kasyi, i cynamonu, ze wszystkiemi drzewami kadzidło przynoszącemi! myrry, i aloesu, ze wszystkiemi osobliwemi rzeczami wonnemi.
3.GDAŃSKA.2017Nard i szafran, tatarak i cynamon, ze wszelkimi drzewami, kadzidło, mirra i aloes, ze wszelkimi wybornymi wonnościami.
4.CYLKOWNarda tam i szafran, wonna trzcina i cynamon wraz z wszelakiego rodzaju krzewami kadzidła; myrra i aloes i wszystkie najprzedniejsze aromaty.
5.TYSIĄCL.WYD5nard i szafran, wonna trzcina i cynamon, i wszelkie drzewa żywiczne, mirra i aloes, i wszystkie najprzedniejsze balsamy.
6.BRYTYJKANard i szafran, trzcina i cynamon z wszelkimi wonnymi krzewami, mirrą i aloesem, ze wszystkimi wybornymi balsamami.
7.POZNAŃSKAnard i krokus, tatarak i cynamon wraz z wszelkimi wonnymi krzewami, mirra i aloes ze wszystkimi najbardziej szlachetnymi aromatami.
8.WARSZ.PRASKAnard i szafran, trzcina wonna i cynamon. Są tam również wszystkie wonne drzewa, mirra i aloes oraz inne najdelikatniejsze pachnidła.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jest tam narda, szafran, wonna trzcina oraz cynamon, wraz z wszelkiego rodzaju krzewami kadzidła; mirra, aloes i wszystkie najprzedniejsze aromaty.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITTak! Nard i szafran! Wonna trzcina, cynamon - wszystkie wonne krzewy; mirra, aloes - wszystkie najdroższe balsamy!
11.TOR.PRZ.Nard i szafran! Trzcina i cynamon – z wszelkimi drzewami kadzidła! Mirra i aloes – z wszelkimi najlepszymi wonnościami.