« PnP 4:1 Księga Pieśń nad Pieśniami 4:2 PnP 4:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Zęby twoje jako trzody owiec postrzyżonych, które wyszły z kąpieli, każda mając po dwojgu jagniąt, a niepłodnéj niemasz między niemi.
2.GDAŃSKA.1881Zęby twoje jako stado owiec jednakich, gdy wychodzą z kąpieli, z których każda miewa po dwojgu, a niepłodnej niemasz między niemi.
3.GDAŃSKA.2017Twoje zęby są jak stado strzyżonych owiec, gdy wychodzą z kąpieli; wszystkie mają bliźnięta i nie ma żadnej niepłodnej wśród nich.
4.CYLKOWZęby twoje jako świeżo postrzyżone stado owiec wyszłe z pławiska, z których każda bliźnięta rzuca, a żadna nie roni.
5.TYSIĄCL.WYD5Zęby twe jak stado owiec strzyżonych, gdy wychodzą z kąpieli; każda z nich ma bliźniaczą, nie brak żadnej.
6.BRYTYJKATwoje zęby są jak stado owiec strzyżonych, które wyszły z kąpieli: wszystkie one mają bliźnięta, nie ma między nimi niepłodnej.
7.POZNAŃSKATwoje zęby są jak stado strzyżonych owiec, które wyszły z kąpieli; każda z nich postępuje ze swą siostrą bliźniaczą, żadna nie jest jej pozbawiona.
8.WARSZ.PRASKATwoje zęby – jak stado świeżo ostrzyżonych owiec wychodzących z wody. Każdy ząb ma swój odpowiednik, nie brakuje żadnego.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Twoje zęby jak świeżo postrzyżone stado owiec, co wyszło z kąpieli; a każda z nich miewa bliźnięta i żadna nie jest pozbawiona młodych.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITTwoje zęby - to owieczki ostrzyżone, które wyszły z kąpieli - każda ma bliźniaczkę, żadnej nie brak młodych.
11.TOR.PRZ.Twoje zęby – jak stado ostrzyżonych owiec , które wyszły z kąpieli – u wszystkich ciąża bliźniacza i nie ma wśród nich pozbawionej potomstwa.