« PnP 4:3 Księga Pieśń nad Pieśniami 4:4 PnP 4:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Jako wieża Dawidowa szyja twoja, którą zbudowano z obronami: tysiąc tarcz wiszą na niéj, wszystka broń mocarzów.
2.GDAŃSKA.1881Szyja twoja jako wieża Dawidowa z obronami wystawiona, w której tysiąc tarczy wisi, i wszystka broń mocarzów.
3.GDAŃSKA.2017Twoja szyja jest jak wieża Dawida, zbudowana na zbrojownię, na której tysiąc puklerzy zawieszono, wszystko to tarcze dzielnych wojowników.
4.CYLKOWSzyja twoja jako wieża Dawida wzniesiona dla broni, tysiąc tarcz zawieszone na niej, wszystkie puklerze rycerzy.
5.TYSIĄCL.WYD5Szyja twoja jak wieża Dawida, zbudowana warstwami; tysiąc tarcz na niej zawieszono, wszystką broń walecznych.
6.BRYTYJKATwoja szyja jest jak wieża Dawidowa, zbudowana na zbrojownię: tysiąc tarcz wisi na niej, a wszystko to puklerze bohaterów.
7.POZNAŃSKAJak wieża Dawidowa - szyja twoja, wzniesiona na zdobycznych łupach; tysiąc tarcz zawieszono na niej, a wszystkie - to puklerze wojowników.
8.WARSZ.PRASKATwoja szyja – jak wieża Dawida, zbudowana solidnie nad całą warownią. Zawieszone na niej tysiące tarcz i cała broń wszystkich wojowników.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Twoja szyja jak wieża Dawida, którą wzniesiono dla broni, a na niej zawieszono tysiąc tarcz, wszystkie puklerze rycerzy.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITTwoja szyja jest jak wieża Dawida, zbudowana na zbrojownię! Tysiąc tarcz wisi na niej - same tarcze bohaterów.
11.TOR.PRZ.2023Twoja szyja – jak wieża Dawida, zbudowana na zbrojownię – tysiąc puklerzy wiszących na niej, wszystko to tarcze dzielnych wojowników .