« PnP 5:12 Księga Pieśń nad Pieśniami 5:13 PnP 5:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Policzki jego jako grządki wonnych ziół, nasadzone od aptekarzów: wargi jego lilie, kapiące mirrhą przednią.
2.GDAŃSKA.1881Policzki jego jako zagonki ziół wonnych, jako kwiatki wonnych rzeczy; wargi jego jako lilije wypuszczające myrrę ciekącą;
3.GDAŃSKA.2017Jego policzki jak grządka wonności, jak pachnące kwiatki; jego wargi jak lilie ociekające wyborną mirrą.
4.CYLKOWLica jego jako zagony balsamu albo grządki korzeni wonnych, usta jego jako lilie sączące się myrrą wolno ciekącą.
5.TYSIĄCL.WYD5Jego policzki jak balsamiczne kwietniki, zapewniające wzrost wonnym ziołom. Jak lilie wargi jego, kapiące mirrą najprzedniejszą.
6.BRYTYJKAJego policzki są jak grządki balsamu, porosłe wonnymi ziołami, jego wargi są jak lilie, które ociekają płynną mirrą.
7.POZNAŃSKAPoliczki jego są jak zagony balsamu, które puszczają [pędy] wonnych ziół, wargi jego [jak] lilie ociekające najprzedniejszą mirrą.
8.WARSZ.PRASKAJego policzki – jak grządki balsamu, jak najsilniejsze wonności. Jego usta – jak lilie, a spływa z nich najświeższa mirra.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jego policzki jak zagony balsamu, albo grządki wonnych korzeni; jego usta jak gdyby lilie, co sączą mirrę wolno cieknącą.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITJego policzki są jak zagony balsamu, donice z wonnościami, a jego wargi - jak lilie, które ociekają mirrą.
11.TOR.PRZ.Jego policzki jak zagon balsamu, jak składy ziół; jego usta jak lilie ociekające ulatującą wonią mirry.