« PnP 5:14 Księga Pieśń nad Pieśniami 5:15 PnP 5:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Golenie jego słupy marmurowe, które postawiono na podstawkach złotych: ozdoba jego jako Liban wyborny, jako cedry.
2.GDAŃSKA.1881Golenie jego jako słupy marmurowe, postawione na podstawkach złota wybornego; oblicze jego jako Liban, wyborne jako cedry;
3.GDAŃSKA.2017Jego nogi jak słupy z marmuru, postawione na szczerozłotych podstawkach; jego oblicze jak Liban, wyborne jak cedry.
4.CYLKOWUda jego jako słupy marmurowe, postawione na cokułach szczerozłotych, postać jego jako Liban, smukły jako cedry.
5.TYSIĄCL.WYD5Jego nogi - jak kolumny z alabastru, wsparte na szczerozłotych podstawach. Postać jego [wyniosła] jak Liban, wysmukła jak cedry.
6.BRYTYJKAJego golenie jak słupy z marmuru, postawione na złotych cokołach. Jego postać jak Liban, okazała jak cedry,
7.POZNAŃSKAUda jego są jak kolumny marmurowe, spoczywające na szczerozłotych podstawach; postać jego jest [wdzięczna] jak Liban, niezrównany jest jak cedry.
8.WARSZ.PRASKAJego nogi – jak kolumny z alabastru, osadzone na podstawach ze szczerego złota. Cała jego postać – jak Liban [wyniosła], wysmukła niby cedry.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jego uda jak marmurowe słupy ustawione na szczerozłotych cokołach; jego postać jak Liban, a smukłość jak smukłość cedrów.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITJego nogi są jak słupy z marmuru, postawione na złotych cokołach - jego postać przypomina Liban, jest okazały jak cedry.
11.TOR.PRZ.Jego nogi jak słupy z marmuru, założone na złotych cokołach; jego postać jak Liban, okazała jak cedry.