« PnP 5:8 Księga Pieśń nad Pieśniami 5:9 PnP 5:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Jakiż jest miły twój nad miłego, o najpiękniejsza między niewiastami? jakiż jest miły twój nad miłego, żeś nas tak poprzysięgła?
2.GDAŃSKA.1881Cóż ma miły twój nad innych miłych, o najpiękniejsza między niewiastami? co ma miły twój nad innych miłych, że nas tak poprzysięgasz?
3.GDAŃSKA.2017Czym przewyższa twój umiłowany innych umiłowanych, o najpiękniejsza wśród kobiet? Czym przewyższa twój umiłowany innych umiłowanych, że tak nas zaklinasz?
4.CYLKOWCzem się wyróżnia luby twój od oblubieńców innych, o najpiękniejsza z kobiet? Czem się wyróżnia luby twój od oblubieńców innych, że nas tak zaklinasz?
5.TYSIĄCL.WYD5{Chór}: Jakiż to jest ten twój miły z najmilszych, o najpiękniejsza z niewiast? Jakiż to jest ten twój miły z najmilszych, że nas tak zaklinasz?
6.BRYTYJKACzym góruje twój miły nad innymi miłymi, najpiękniejsza między kobietami? Czym góruje twój miły nad innymi miłymi, że nas tak zaklinasz?
7.POZNAŃSKACzymże przewyższa twój umiłowany [innych] kochanków, o najpiękniejsza między niewiastami? Czymże góruje twój umiłowany nad innymi kochankami, że nas tak zaklinasz?
8.WARSZ.PRASKAA czymże twój umiłowany góruje nad innymi, o ty, najpiękniejsza z niewiast? Czym góruje nad innymi twój umiłowany, że aż tak nas zaklinasz? Oblubienica:
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Czym się wyróżnia twój luby o najpiękniejsza z kobiet od wielu innych młodzieńców? Czym się wyróżnia twój luby od innych oblubieńców, że nas tak zaklinasz?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITW czym ten twój ukochany przewyższa pozostałych, najpiękniejsza wśród kobiet? Czym ten twój ukochany góruje nad innymi, że nas tak chcesz zaprzysiąc?
11.TOR.PRZ.Czym różni się twój umiłowany od innych umiłowanych, o najpiękniejsza wśród kobiet? Czym różni się twój umiłowany od innych umiłowanych, że tak nas błagasz?