« PnP 5:16 Księga Pieśń nad Pieśniami 6:1 PnP 6:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(5:17) Gdzież poszedł miły twój, o najpiękniejsza między niewiastami? gdzie się obrócił miły twój? a będziem go z tobą szukać.
2.GDAŃSKA.1881(5:17) Gdzież poszedł miły twój, o najpiękniejsza między niewiastami? Gdzie się obrócił miły twój? a szukać go będziemy z tobą.
3.GDAŃSKA.2017Dokąd poszedł twój umiłowany, o najpiękniejsza wśród kobiet? Dokąd się zwrócił twój umiłowany, abyśmy szukali go wraz z tobą?
4.CYLKOWDokąd poszedł luby twój, o najpiękniejsza z kobiet? Dokąd zwrócił się luby twój, abyśmy go szukały z tobą?
5.TYSIĄCL.WYD5{Chór}: Dokąd odszedł twój umiłowany, o najpiękniejsza z niewiast? W którą zwrócił się stronę miły twój, byśmy go wraz z tobą szukały?
6.BRYTYJKADokąd poszedł twój miły, najpiękniejsza między kobietami, dokąd zwrócił się twój miły? Powiedz, a będziemy go szukały wraz z tobą!
7.POZNAŃSKADokądże poszedł twój umiłowany, o najpiękniejsza między niewiastami? Dokąd udał się twój umiłowany, abyśmy mogły szukać go razem z tobą?
8.WARSZ.PRASKADokądże odszedł twój umiłowany, o najpiękniejsza spośród niewiast? Gdzie zwrócił się twój umiłowany? Pozwól nam szukać go razem z tobą. Oblubienica:
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dokąd poszedł twój luby, o najpiękniejsza z kobiet? Gdzie się zwrócił twój luby powiedz, byśmy go z tobą szukały?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITDokąd poszedł twój ukochany, najpiękniejsza wśród kobiet? Dokąd się on skierował? Poszukamy go z tobą.
11.TOR.PRZ.Dokąd poszedł twój umiłowany, o najpiękniejsza z kobiet? Dokąd skierował się twój umiłowany, a poszukamy go z tobą?