« PnP 7:11 Księga Pieśń nad Pieśniami 7:12 PnP 7:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Rano wstawajmy do winnic: oglądajmy, jeźli kwitnie winnica, jeźli kwiecie zawięzuje się w owoc, jeźli kwitną jabłka granatowe: tam tobie dam piersi moje.
2.GDAŃSKA.1881Rano wstaniemy do winnic; oglądamy, jeźli kwitnie winna macica, jeźli się zawiązują gronka, kwitnąli jabłka granatowe; tam ci oświadczę miłości moje.
3.GDAŃSKA.2017Rankiem wstaniemy i pójdziemy do winnic, zobaczymy, czy kwitnie winorośl, czy otworzyły się już pączki, czy już kwitną granaty. Tam cię obdarzę swoją miłością.
4.CYLKOW(7:13) Rano wstaniemy do winnic, zobaczym czy rozwinął się winograd, czy otworzyły się pączki, czy zakwitły granaty: wtedy obdarzę cię miłością moją.
5.TYSIĄCL.WYD5(7:13) O świcie pośpieszmy do winnic, zobaczyć, czy kwitnie winorośl, czy pączki się otwarły, czy w kwieciu są już granaty, tam ci dam moje pieszczoty.
6.BRYTYJKA(7:13) Rankiem pójdziemy do winnic zobaczyć, czy kwitnie winna latorośl, czy otwarły się pączki, czy granaty są w pełnym kwieciu: Tam ci okażę swą miłość!
7.POZNAŃSKA(7:13) Wczesnym rankiem pospieszymy do winnic, by zobaczyć, czy krzew winny okrył się kwieciem, czy rozchylają się już winne płatki kwiatów, czy zawiązały się już pączki granatowców: tam cię obdarzę miłością.
8.WARSZ.PRASKA(7:13) Wczesnym rankiem pójdziemy do winnicy i zobaczymy, czy kwitną już winne krzewy, czy już pękają ich pąki, i czy zaczynają kwitnąć drzewa granatu. I tam złożę ci dar mej miłości.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(7:13) Rano wstaniemy do winnic, zobaczymy czy się rozwinęła winorośl, czy otworzyły się pączki i czy zakwitły granaty; wtedy okażę mą miłość.
10.EIB.BIBLIA.2016.LIT(7:13) Rankiem udamy się razem do winnic, zobaczymy, czy kwitnie winorośl, czy otworzyły się już na niej pąki i czy granaty zatonęły już w kwiatach - tam obsypię cię pieszczotami!
11.TOR.PRZ.Rankiem wstaniemy, aby pójść do winnic, zobaczymy |, czy zakwitła winorośl, czy otworzył się już pączek kwiatu, czy już rozkwitają granaty. Tam cię obdarzę moją miłością.