« PnP 8:4 Księga Pieśń nad Pieśniami 8:5 PnP 8:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(Któraż to jest, która wstępuje z puszczy, opływająca rozkoszami, podparłszy się miłego swego?) Pod jabłoniowem drzewem wzbudziłem cię: tam naruszona jest matka twoja, tam zgwałcona jest rodzicielka twoja.
2.GDAŃSKA.1881Któraż to jest, co występuje z puszczy, podparłszy się miłego swego? Pod jabłonią wzbudziłam cię, tam cię poczęła matka twoja, tam cię poczęła rodzicielka twoja.
3.GDAŃSKA.2017Kim jest ta, która wyłania się z pustyni, wsparta na swym umiłowanym? Pod jabłonią cię wzbudziłam. Tam cię urodziła twoja matka, tam cię urodziła twoja rodzicielka.
4.CYLKOWKtóż to jest, co tam występuje z puszczy, wsparta na lubym swoim? Pod jabłonią obudziłam cię, tam gdzie cię powiła matka twoja, tam w bólach, rodzicielka twoja.
5.TYSIĄCL.WYD5{Chór}: Kim jest ta, co się wyłania z pustyni, wsparta na oblubieńcu swoim? {Oblubieniec}: Pod jabłonią obudziłem cię; tam poczęła cię matka twoja, tam poczęła cię ta, co cię zrodziła.
6.BRYTYJKAKim jest ta, która idzie od stepu, oparta na swoim miłym? Pod jabłonią obudziłem cię, tam cię poczęła twoja matka, tam cię porodziła twoja rodzicielka.
7.POZNAŃSKAKim jest ta, która wyłania się z pustyni, wsparta na swym umiłowanym? Zbudziłem cię pod jabłonią, gdzie poczęła cię twoja matka, gdzie poczęła cię ta, która cię zrodziła.
8.WARSZ.PRASKAKimże jest ta, co od pustyni podąża, wsparta na swoim umiłowanym? Oblubieniec: Obudziłem cię pod jabłonią, tam, gdzie poczęła cię twoja matka, tam, gdzie rodziła cię w bólu. Oblubienica:
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kim jest ta, co wychodzi z pustyni, wsparta na swoim lubym? Obudziłem cię pod jabłonią, gdzie w bólach powiła cię twoja matka, twa rodzicielka.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITKim jest ta, która od strony pustyni idzie wsparta na swym ukochanym? Pod jabłonią cię obudziłam, tam poczęła cię matka, tam cię porodziła twoja rodzicielka.
11.TOR.PRZ.Kim jest ta, która odstrony pustyni idzie wsparta na jej umiłowanym? Pod jabłonią cię obudziłem. Tam cię urodziła twoja matka, tam cię urodziła twoja rodzicielka.