« PnP 8:7 Księga Pieśń nad Pieśniami 8:8 PnP 8:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Siostra nasza mała, i piersi nie ma: cóż uczyniemy siostrze naszéj, w dzień, w który będą mówić do niéj?
2.GDAŃSKA.1881Mamy sistrę maluczką, która jeszcze nie ma piersi. Cóż uczynimy z siostrą naszą w dzień, którego o niej mowa będzie?
3.GDAŃSKA.2017Mamy małą siostrę, która jeszcze nie ma piersi. Cóż uczynimy z naszą siostrą w dniu, w którym będą o nią zabiegać?
4.CYLKOWMamy siostrzyczkę małą, która jeszcze piersi nie ma. Cóż uczynić nam z siostrą naszą w dzień, gdy o niej mowa będzie?
5.TYSIĄCL.WYD5{Bracia}: Siostrzyczkę małą mamy, piersi jeszcze nie ma. Cóż zrobimy z siostrą naszą, gdy zaczną mówić o niej?
6.BRYTYJKAMamy małą siostrzyczkę, która jeszcze nie ma piersi. Co mamy zrobić z naszą siostrą w dniu, gdy się o niej mówić będzie?
7.POZNAŃSKASiostrzyczka nasza jest jeszcze mała, piersi jeszcze nie ma! Cóż uczynimy z naszą siostrą w dniu, w którym będą się o nią ubiegać?
8.WARSZ.PRASKAMała jest jeszcze nasza siostra, niedojrzałe jeszcze jej łono. Co uczynimy z naszą siostrą, gdy ktoś zacznie o nią zabiegać?
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Mamy także małą siostrzyczkę, co jeszcze nie ma piersi. Co uczynimy z naszą siostrą w dzień, gdy o niej będzie mowa?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITMamy młodszą siostrę, nie ma jeszcze piersi. Co z nią zrobimy wtedy, gdy zacznie się już o niej mówić?
11.TOR.PRZ.Mamy małą siostrę, nie ma jeszcze piersi. Cóż uczynimy dla naszej siostry w dniu, gdy będą o niej mówić?