« Jer 15:4 Księga Jeremiasza 15:5 Jer 15:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Bo któż się zmiłuje nad tobą, Jeruzalem? albo kto się o cię zafrasuje? albo kto pójdzie prosić o twój pokój?
2.GDAŃSKA.1881Bo któżby się zmiłował nad tobą? Jeruzalemie! albo ktoby się użalił nad tobą? albo ktoby przyszedł, aby się pytał, jakoć się powodzi?
3.GDAŃSKA.2017Któż bowiem zlituje się nad tobą, Jerozolimo? Któż się użali nad tobą? Któż zboczy z drogi, aby zapytać, jak ci się powodzi?
4.CYLKOWBo któż ulituje się nad tobą, Jerozolimo, i któż cię pożałuje, i któż zboczy, aby się zapytał o powodzenie twoje?
5.KRUSZYŃSKIKtóż zlituje się nad tobą Jeruzalem, kto będzie ubolewał nad tobą? Któż się zwróci, aby się zapytać o twoje położenie?
6.TYSIĄCL.WYD1«Kto, Jerozolimo, ma litość nad tobą, kto żywi współczucie dla ciebie? kto wstąpi cię pytać o zdrowie?
7.TYSIĄCL.WYD5Któż [bowiem] ma litość nad tobą, Jerozolimo to współczuje tobie? Kto zboczy z drogi, by zapytać, jak ci się powodzi?
8.BRYTYJKAKtóż się zmiłuje nad tobą, Jeruzalemie? Kto cię będzie żałował? Kto się zatrzyma, aby się zapytać, jak ci się powodzi?
9.POZNAŃSKAKtóż się ulituje nad tobą, Jerozolimo? Któż ci okaże współczucie? I kto zboczy [z drogi], by cię zapytać o zdrowie? -
10.WARSZ.PRASKAO Jeruzalem, któż się ulituje nad tobą? Kto będzie nad tobą płakał? Kto przystanie, aby zapytać, jak się czujesz?
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc kto się nad tobą ulituje, Jeruszalaim, kto ciebie pożałuje; kto zboczy, by zapytać o twą pomyślność?
12.EIB.BIBLIA.2016.LITKto zmiłuje się nad tobą, Jerozolimo? Kto cię będzie żałował? Kto zatrzyma się, by zapytać, jak ci się powodzi?