« Jer 2:33 Księga Jeremiasza 2:34 Jer 2:35 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I na skrzydłach twoich nalazła się krew dusz ubogich i niewinnych? nie w dolechemci ich nalazł, ale we wszystkich, którem wyżéj wspomniał.
2.GDAŃSKA.1881Nadto i na podołkach twoich znajduje się krew dusz ubogich i niewinnych; nie z pracą znalazłem to, bo to widzieć na wszystkich podołkach twoich.
3.GDAŃSKA.2017Ponadto na brzegach twoich szat znajduje się krew dusz ubogich i niewinnych. Nie znalazłem tego z trudnością, lecz widać na wszystkich twoich brzegach.
4.CYLKOWWszak i na wylotach twoich znajduje się krew istot ubogich, niewinnych. Nie w podkopie zdybałaś ich, lecz mimo to wszystko...
5.KRUSZYŃSKINawet na kraju szat twoich znajduje się krew niewinnych dusz ubogich; tyś ich nie znalazł w otworze. ale za wszystkie one jesteś odpowiedzialny.
6.TYSIĄCL.WYD1Znalazła się też na twych polach krew ludzi ubogich, niewinnych. Nie przyłapano ich na włamaniu, * lecz na tym wszystkim...
7.TYSIĄCL.WYD5Nawet na kraju twoich szat znajduje się krew ubogich bez winy, których nie przychwyciłaś na włamaniu. Mimo wszystko
8.BRYTYJKAA także na skraju twoich szat znajduje się krew niewinnych ubogich, której nie znalazłem nawet u włamywaczy, lecz u tych wszystkich.
9.POZNAŃSKAZnajduje się też na twych dłoniach krew istot (biednych), niewinnych! Nie przychwyciłaś ich na włamaniu, lecz pod każdym terebintem.
10.WARSZ.PRASKAAż na krańcach twoich szat można dostrzec ślady krwi ludzi niewinnych. Nie przychwyciłaś ich na wyłamywaniu cudzych bram. Zaprawdę, będziesz musiała kiedyś odpowiedzieć za nich.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przecież na twych rękawach znajduje się krew ubogich oraz niewinnych istot. Nie złapałaś ich na włamaniu, a to wszystko… na twych rękawach.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPonadto na brzegach twych szat znaleziono krew ludzi w potrzebie. Byli oni bez winy, nie przyłapałaś ich na kradzieży.