« Jer 2:35 Księga Jeremiasza 2:36 Jer 2:37 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Jakóżeś się stała bardzo podłą, powtarzając drogi twoje? a od Egiptu będziesz zawstydzona, jakoś zawstydzona od Assura.
2.GDAŃSKA.1881Przeczże tak biegasz, odmieniając drogi swe? Tak będziesz pohańbiona od Egipczanów, jakoś pohańbiona była od Assyryjczyków.
3.GDAŃSKA.2017Czemu tak ganiasz, zmieniając swoje drogi? Będziesz pohańbiona przez Egipt, jak byłaś pohańbiona przez Asyrię.
4.CYLKOWJakże to sobie lekceważysz wielce zmienić drogę swoję! I ze względu na Micraim pohańbioną będziesz, jakeś pohańbioną była ze względu na Aszur.
5.KRUSZYŃSKIJaki pośpiech przynagla cię do zmiany drogi! Tak przez Egipt będziesz zawstydzony, jak byłeś zawstydzony przez Asyrję.
6.TYSIĄCL.WYD1O jakże się bardzo upadlasz przez to, że zmieniasz swą drogę! I pohańbi cię Egipt, jak hańbą okrył cię Aszszur.
7.TYSIĄCL.WYD5Jak bardzo stałaś się nikczemna, zmieniając swe postępowanie! Tak samo zawstydzi cię Egipt, jak zostałaś zawstydzona przez Asyrię.
8.BRYTYJKAJakże lekko ci przychodzi zmieniać swoją drogę! Także Egipt cię zawiedzie, jak zawiodła cię Asyria,
9.POZNAŃSKAJak bardzo się upodliłaś, odmieniając swą drogę! Tak zawiedziesz się na Egipcie, jak zawiodłaś się na Asyrii.
10.WARSZ.PRASKAJakże ty lekkomyślnie postępujesz. Dlatego zostaniesz pohańbiona przez Egipt, tak jak kiedyś poniżona byłaś przez Asyrię.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jak to sobie wielce lekceważysz i zmieniasz swoją drogę! Także ze względu na Micraim będziesz pohańbioną, jak byłaś pohańbioną ze względu na Aszur.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITJak łatwo ci przychodzi zmieniać swoje drogi! Lecz Egipt też cię zawiedzie, jak zawiodła Asyria.