« Jer 20:1 Księga Jeremiasza 20:2 Jer 20:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I uderzył Phassur Jeremiasza proroka i wsadził go do kłody, która była w wyższej bramie Benjaminowéj, w domu Pańskim.
2.GDAŃSKA.1881Ubił Fassur Jeremijasza proroka, i dał go do więzienia, które było najwyższe w bramie Benjaminowej, a ta była przy domu Pańskim.
3.GDAŃSKA.2017I Paszchur uderzył proroka Jeremiasza, i zakuł go w dyby, które były w Górnej Bramie Beniamina, przy domu PANA.
4.CYLKOWObił Paszchur Jeremjasza proroka, i osadził go w bloku, który w górnej bramie Binjamina przy domu Wiekuistego.
5.KRUSZYŃSKII obił Paszhur Jeremjasza proroka i wtrącił go do więzienia, które znajduje się przy bramie Górnej Benjamina w domu Bożym.
6.TYSIĄCL.WYD1kazał Paszchur obić proroka Jeremiasza i wsadzić go do kłody, która znajdowała się w wyższej Bramie Beniamina w domu Jahwe.
7.TYSIĄCL.WYD5I kazał Paszchur poddać chłoście proroka Jeremiasza i zakuć go w kłodę, która się znajdowała w Górnej Bramie Beniamina, w domu Pańskim.
8.BRYTYJKAI Paszchur kazał proroka Jeremiasza wychłostać, i zakuł w dyby, które były w Górnej Bramie Beniamina przy świątyni Pana.
9.POZNAŃSKAWtedy Paszchur kazał poddać chłoście proroka Jeremiasza i wtrącił go do lochu znajdującego się przy górnej bramie Beniamina w [obrębie] Świątyni Jahwe.
10.WARSZ.PRASKAusłyszawszy słowa Jeremiasza, kazał proroka wychłostać i wtrącić do więzienia, które się znajdowało przy bramie Beniamina, w jej górnej części, już w obrębie Świątyni Pańskiej.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Paszchur obił proroka Jeremjasza oraz osadził go w więzieniu, które było w górnej bramie Binjamina, przy Domu WIEKUISTEGO.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITRozkazał on wychłostać proroka Jeremiasza i zakuć go w dyby, które znajdowały się w górnej Bramie Beniamina przy świątyni PANA.