« Jer 21:13 Księga Jeremiasza 21:14 Jer 22:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I nawiedzę was według owoców spraw waszych, mówi Pan: i zapalę ogień w lesie jéj, i pożre wszystko około niéj.
2.GDAŃSKA.1881Bo was nawiedzę według owocu spraw waszych, mówi Pan; a rozniecę ogień w lesie twoim, który pożre wszystko około niego.
3.GDAŃSKA.2017Lecz ja was nawiedzę według owocu waszych uczynków, mówi PAN. Rozniecę ogień w jej lesie, który pochłonie wszystko dokoła niego.
4.CYLKOWI będę poszukiwał na was wedle owocu postępków waszych, rzecze Wiekuisty, i rozniecę ogień w lesie jej, aby pochłonął wszystko co ją otacza.
5.KRUSZYŃSKIA ja was ukarzę stosownie do owocu dzieł waszych - rzecze Bóg: wzniecę ogień w lesie jej i pożre wszystko naokoło niej.
6.TYSIĄCL.WYD1Ukarzę was zatem — wyrocznia Jahwe — według miary zasług waszych uczynków; i ogień rozniecę w jej lesie, ten wokół niej wszystko pochłonie"».
7.TYSIĄCL.WYD5Ukarzę was według plonu waszych uczynków - wyrocznia Pana - i w jej lesie podłożę ogień, by pochłonął wszystko, co ją otacza.
8.BRYTYJKANawiedzę karą według plonu waszych czynów – mówi Pan – i rozciągnę ogień w jej lesie, który pożre wszystko dokoła.
9.POZNAŃSKANawiedzę was karą stosownie do owocu waszych postępków - to wyrok Jahwe. I wzniecę ogień płonący, co wszystko wokół niej strawi.
10.WARSZ.PRASKAOtóż nawiedzę was tak, jak zasługujecie na to podług waszych czynów. Taki jest wyrok Pana. W ich lasach ogień podłożę, który strawi wszystko, co tylko je otacza.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Będę na was poszukiwał według owoców waszych postępków mówi WIEKUISTY, w jej lesie rozniecę ogień, aby pochłonął wszystko wokół.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITOtóż nawiedzę was stosownie do owocu waszych czynów - oświadcza PAN. Rozpalę ogień w waszym lesie, pożre on wszystko, co was otacza!