« Jer 3:2 Księga Jeremiasza 3:3 Jer 3:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Przeto zahamowane są krople deszczów, i dżdżu późnego nie było: stałoć się czoło wszetecznéj niewiasty, nie chciałaś się sromać.
2.GDAŃSKA.1881A chociaż zawściągnione są dżdże jesienne, a deszczu na wiosnę nie bywało, przecieżeś czoło niewiasty wszetecznej mając, nie chciałaś się wstydzić.
3.GDAŃSKA.2017I dlatego deszcze jesienne zostały wstrzymane, i nie było deszczu wiosennego, lecz nadal masz czoło nierządnicy i nie chcesz się wstydzić.
4.CYLKOWA choć powstrzymane zostały dżdże obfite, a deszczu późnego nie bywało, przecież czoło kobiety rozpustnej zachowałaś, wyrzekłaś się wstydu.
5.KRUSZYŃSKIPrzestały ulewy jesienne i deszcz wiosenny ustał, a tobie pozostało czoło kobiety wszetecznej, nie chciałaś się rumienić.
6.TYSIĄCL.WYD1Chociaż zostały wstrzymane deszcze, i deszczu późnego nie było, ty jednak miałaś czoło nierządnicy, wstyd odrzuciłaś od siebie.
7.TYSIĄCL.WYD5Ustały zimowe ulewy i deszcze wiosenne nie spadły; mimo to miałaś nadal czoło niewiasty cudzołożnej - nie chciałaś się zawstydzić.
8.BRYTYJKAI dlatego ustały deszcze jesienne, i nie było deszczów wiosennych. Lecz ty masz czoło kobiety wszetecznej, nie znasz już wstydu.
9.POZNAŃSKAI choć wstrzymane zostały opady [jesienne] i deszczu [wiosennego] zabrakło, jednak ty miałaś nadal czoło nierządnicy, wyzbyłaś się wstydu.
10.WARSZ.PRASKADlatego zostały zatrzymane deszcze i nie spadła wiosenna ulewa. A ty ciągle miałaś twarz nierządnicy, niezdolnej nawet się zarumienić ze wstydu.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A choć zostały powstrzymane obfite deszcze i nie bywało późnego deszczu, to przecież zachowałaś czoło rozpustnej kobiety; wyrzekłaś się wstydu.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITDlatego ustały deszcze jesienne i nie było deszczów wiosennych. Ty jednak masz czoło kobiety nierządnej i nie chcesz się ukorzyć.