« Jer 31:21 Księga Jeremiasza 31:22 Jer 31:23 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Dokądże od rozkoszy rozpuścisz się, córko błędna? Bo Pan stworzył nowinę na ziemi: białagłowa ogarnie męża.
2.GDAŃSKA.1881Dokądże się tułać będziesz, córko odporna? Bo uczyni Pan rzecz nową na ziemi: niewiasta ogarnie męża.
3.GDAŃSKA.2017Jak długo będziesz się błąkać, córko uparta? PAN bowiem stworzył nową rzecz na ziemi: kobieta ogarnie mężczyznę.
4.CYLKOW(31:21) Dopókiż chcesz się tułać, córo przekorna! Stworzy wszak Wiekuisty nowość na ziemi: Kobieta będzie otaczała mężczyznę!
5.KRUSZYŃSKIDokądże będziesz błądzić, dziewico swawolna? Albowiem Bóg stworzył nowość na świecie: kobieta będzie otaczała mężczyznę.
6.TYSIĄCL.WYD1Dokąd się będziesz ociągać, Córo niewierna? Wszak Jahwe stwarza rzecz nową na ziemi: Niewiasta zabiega o męża».
7.TYSIĄCL.WYD5Jak długo będziesz trzymać się z dala, Córko buntownicza? Pan bowiem stworzył nową rzecz na ziemi: niewiasta zatroszczy się o męża.
8.BRYTYJKAJak długo będziesz się błąkać, córko odstępna? Gdyż Pan stwarza nową rzecz na ziemi: Kobieta zaleca się do mężczyzny.
9.POZNAŃSKAJak długo wzdragać się będziesz, Córo przekorna!? Oto Jahwe stwarza rzecz nową w tym kraju: Niewiasta otacza oddaniem Małżonka!
10.WARSZ.PRASKAJak długo chwiać się będziesz jeszcze to w jedną, to w drugą stronę, ty zbuntowana Córo? Bo oto, co nowego stworzył Pan na ziemi: niewiasta, która szuka swego męża.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(31:21) Dopóki chcesz się tułać, przekorna córo! Przecież WIEKUISTY stworzy nowość na ziemi: Kobieta będzie otaczała mężczyznę!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITJak długo chcesz się błąkać, zbuntowana córko? PAN stwarza na ziemi rzecz zupełnie nową: Oto kobieta obejmuje mężczyznę!