« Jer 31:3 Księga Jeremiasza 31:4 Jer 31:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I zasię zbuduję cię, i pobudujesz się, panno Izraelska! jeszcze będziesz przybrana bębnami twymi, i wychodzić będziesz w tańcu grających.
2.GDAŃSKA.1881Jeszcze cię zbuduję, a zbudowana będziesz, panno Izraelska! jeszcze się weselić będziesz przy bębnach swoich, a wychodzić z hufem pląsających;
3.GDAŃSKA.2017Odbuduję cię znowu i będziesz odbudowana, dziewico Izraela! Znowu przyozdobisz się w swe bębenki i wystąpisz wśród tańców pełnych wesela.
4.CYLKOW(31:3) Jeszcze cię odbuduję, a odbudowaną będziesz, dziewico israelska! jeszcze przybierzesz się w bębenki swoje i puścisz się w pląsy rozochoconych!
5.KRUSZYŃSKIZbuduję cię napowrót i będziesz zbudowana, Panno izraelska; jeszcze przybierzesz się w bębenki swoje i wyjdziesz w gromadzie weselących się.
6.TYSIĄCL.WYD1Znów cię zbuduję i staniesz, Dziewico — Izraelu, znów jako ozdobę weźmiesz twe bębenki i w pląsach radosnych wystąpisz.
7.TYSIĄCL.WYD5Znowu cię zbuduję i będziesz odbudowana, Dziewico-Izraelu! Przyozdobisz się znów swymi bębenkami i zaczniesz tańce pełne wesela.
8.BRYTYJKAZnowu cię odbuduję i będziesz odbudowana, panno izraelska, znowu przyozdobisz się w swoje bębenki i wyjdziesz w korowodzie weselących się.
9.POZNAŃSKAOdbuduję cię znowu - i dokona się twa odbudowa, Dziewico Izraelska! Znów się przyozdobisz w twe [świąteczne] bębenki i wystąpisz w kręgu tych, co się weselą.
10.WARSZ.PRASKAZacznę cię znowu budować i będziesz odbudowana, Dziewico–Izraelu. Upiększysz się znowu swymi bębenkami i wyjdziesz radośnie pląsając.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(31:3) Jeszcze cię odbuduję; będziesz odbudowaną, dziewico israelska! Jeszcze będziesz się posuwać ze swymi bębenkami i puścisz się w pląsy rozochoconych!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITJeszcze cię odbuduję! Będziesz odbudowana, panno izraelska! Jeszcze przystroisz się w swoje bębenki i ruszysz w korowodzie ludzi pełnych radości!