« Jer 42:10 Księga Jeremiasza 42:11 Jer 42:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Nie bójcie się od oblicza króla Babilońskiego, którego się wy lękając boicie, nie bójcie się go, mówi Pan; bom Ja z wami jest, abych was wybawił i wyrwał z ręki jego.
2.GDAŃSKA.1881Nie bójcie się go, mówi Pan; bom jest z wami, abym was wybawił i wyrwał was z ręki jego;
3.GDAŃSKA.2017Nie bójcie się króla Babilonu, którego tak się boicie. Nie bójcie się go, mówi PAN, bo ja jestem z wami, aby was wybawić i wyrwać z jego ręki.
4.CYLKOWNie obawiajcie się króla Babelu, którego się tak obawiacie, - nie obawiajcie się go, rzecze Wiekuisty; gdyż Ja z wami, abym was wybawił i ocalił z mocy jego.
5.KRUSZYŃSKINie miejcie obawy wobec króla babilońskiego, którego wy boicie się, nie bójcie się - rzecze Bóg - bom jest z wami, aby was wybawić i aby was uwolnić z ręki jego.
6.TYSIĄCL.WYD1Nie bójcie się króla babilońskiego, przed którym trwoga was zbiera; nie bójcie się go — wyrocznia Jahwe — bo Ja jestem przy was, ażeby wam pomóc i z ręki jego was wyrwać.
7.TYSIĄCL.WYD5Nie obawiajcie się króla babilońskiego, przed którym drżycie. Nie bójcie się go - wyrocznia Pana - bo Ja jestem z wami, by was ocalić i uwolnić z jego ręki.
8.BRYTYJKANie bójcie się króla babilońskiego, którego tak się boicie; nie bójcie się go, mówi Pan, gdyż Ja jestem z wami, aby was wybawić i aby was wyrwać z jego ręki!
9.POZNAŃSKANie obawiajcie się króla babilońskiego, którego się boicie. Nie lękajcie się go! - głosi Jahwe. Ja bowiem jestem z wami, aby was wybawić i wyrwać was z jego ręki.
10.WARSZ.PRASKANie lękajcie się króla babilońskiego, który budzi taką grozę. Nie bójcie się go – wyrocznia Pana – bo Ja jestem z wami po to, aby was wyratować i uwolnić z rąk jego.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nie obawiajcie się króla Babelu, którego tak się boicie; nie obawiajcie się go – mówi WIEKUISTY. Ponieważ Ja jestem z wami, abym was wyratował oraz ocalił z jego mocy.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNie bójcie się króla Babilonu, przed którego obliczem tak drżycie. Nie bójcie się go - oświadcza PAN - ponieważ Ja jestem z wami po to, by was wybawić i wyrwać was z jego ręki!