« Jer 42:15 Księga Jeremiasza 42:16 Jer 42:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Miecz, którego się wy boicie, tam was ogarnie w ziemi Egipskiéj, a głód, dla którego się troszczycie, przylgnie do was w Egipcie, i tam pomrzecie.
2.GDAŃSKA.1881Tedy was pewnie miecz, którego się boicie, tam w ziemi Egipskiej doścignie; i głód, którego się obawiacie, tam przyjdzie na was w Egipcie, i tam pomrzecie.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy miecz, którego się boicie, dosięgnie was tam w ziemi Egiptu, a głód, którego się obawiacie, będzie was ścigał tam w Egipcie, i tam pomrzecie.
4.CYLKOWTedy miecz, którego się obawiacie, doścignie on was tam na ziemi Micraim, a głód o który się troszczycie, tam podąży on za wami do Micraim, abyście wyginęli tam.
5.KRUSZYŃSKIa stanie się, że miecz, którego się boicie, dosięgnie was tam w ziemi egipskiej, i głód, o który niespokojni jesteście, tam podąży za wami do Egiptu i tam pomrzecie.
6.TYSIĄCL.WYD1miecz, którego się boicie, tam was dosięgnie, w ziemi egipskiej, i głód, którego się lękacie, uczepi się was tam, w Egipcie, i zginiecie tam.
7.TYSIĄCL.WYD5dosięgnie was tam, w ziemi egipskiej, miecz, którego się obawiacie, oraz głód, którego się lękacie, będzie szedł za wami ślad w ślad w Egipcie; tam też pomrzecie.
8.BRYTYJKATo miecz, którego się boicie, tam was dosięgnie, w ziemi egipskiej, a głód, którego się lękacie, przylgnie do was w Egipcie i tam pomrzecie.
9.POZNAŃSKAwtedy miecz, którego się lękacie, dosięgnie was tam, na ziemi egipskiej, a głód, którego się obawiacie, będzie was ścigał tam w Egipcie i tam pomrzecie.
10.WARSZ.PRASKAto miecz, którego się tak boicie, dosięgnie was właśnie tam, w Egipcie; głód, przed którym tak uciekacie, będzie wam towarzyszył krok w krok właśnie tam, w Egipcie. I właśnie tam, w Egipcie, przyjdzie wam zginąć.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.wtedy miecz, którego się obawiacie, on was tam, na ziemi Micraim doścignie! Głód, o który się troszczycie, on za wami podąży do Micraim, abyście tam wyginęli!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITto miecz, którego tak się boicie, dosięgnie was tam, w Egipcie; i głód, przed którym tak drżycie, tam do was przylgnie, w Egipcie - tam także pomrzecie!